TMS


Niesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już przeszło 600 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Bitcoin

Aż trudno uwierzyć, że zaledwie od początku grudnia cena Bitcoina podwoiła się, obecnie za jeden token trzeba zapłacić ponad 18 tyś dolarów. Kurs zbliża się do wyłamanego oporu w okolicy 17 tyś (najwyższa cena zamknięcia przed atakiem na 20 tyś), nieco wyżej znajduje się pierwsze zniesienie fibonacciego – 38,2%.

Dzisiaj kurs znalazł tam wsparcie i lekko odbija, mimo to ciągle pozostaje dzienna świeca spadkowa. Jeśli sentyment się utrzyma, będzie to trzeci dzień spadków i zarazem najdłuższa passa w grudniu. W okolicy 15,5 tyś przebiega jeszcze silne wsparcie wynikające z równości korekt.

Bitcoin D1

Qtum (Quantum)

Pragnę też zwrócić uwagę na ta kryptowalutę, więcej o niej przeczytasz tutaj. Kurs wyłamał się górą z kilkumiesięcznej konsolidacji w imponującym stylu i poszybował z niespełna 20 dolarów do ponad 70. Qtum wart jest już ponad 5,5 mld dolarów, czyli więcej niż np. NEO, ETC czy Lisk. Będę śledził dalsze losy aby sprawdzić czy da się jeszcze na tym zarobić.

Qtum D1

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingNoble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here