TMS


Niesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest niespełna 300 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Dash

Rynek kryptowalutowy notuje dziś wzrosty a notowania wydają oddalać się od dołków z poprzedniego tygodnia. Nie inaczej jest w przypadku Dasha, który mierzy się z poziomem 270 dolarów, gdzie jednocześnie znajduje się linia szyi odwróconej głowy z ramionami. Prawe ramię w rejonie 250 dol. nie powinno być już naruszane po wybiciu ceny w górę, natomiast potencjał tej klasycznej formacji analizy technicznej wynosi około 20 procent do cen z początku czerwca br (315-320$).

Dash, H4

Ethereum

Na walorze ETH sytuacja od kilkunastu godzin rozwija się po myśli kupujących a poziom 500 dolarów urasta do rangi solidnego wsparcia. Ceny po wybiciu z trójkąta rosną a dzisiejsza zwyżka o ponad 5 procent doprowadziła do średnioterminowej linii trendu spadkowego pociągniętej od ekstremów (840 dol. z maja br.). Najłatwiejsza część została wykonana, a sforsowanie oporu może zająć trochę czasu, niemniej jednak potencjał wzrostowy nie został wyczerpany. Kupujący mogą powalczyć tutaj o średnioterminowe pro-wzrostowe sygnały.

ETH, H4

Lisk

Dosyć ciekawie wygląda wykres Liska, gdzie doszło do przebicia poziomu 6 dolarów, po czym nastąpił szybki zwrot. Na świecy H4 pojawił się pinbar z długim dolnym cieniem, po czym agresywny atak kupujących przebijający linię trendu spadkowego. Od kilkunastu godzin cena balansuje w wąskim przedziale 6,4-6,2 dolary. Naturalnym wydaje się atak na ostatni potwierdzony szczyt przy cenie 7 dol. Zamknięcie poniżej 6$ anuluje pozytywną wymowę AT.

LSK, H4


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingNoble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here