CMC Markets

Niesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już blisko 600 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Ethereum

Dziś dla odmiany cały rynek kryptowalut odbija się od dna i notuje dwucyfrowe wzrosty, jednym z mocniejszych walorów jest Ethereum o którym ostatnio wspominałem na początku stycznia jeszcze przed barierą 1000$ oraz w przeglądzie tygodniowym gdzie typowałem, że ewentualna korekta może skorygować ceny do ok 1050$.

Kurs spadł jednak poniżej 800$ po czym powrócił powyżej ceny otwarcia, tworząc na wykresie świecę z długim, ponad 30-procentowym dolnym cieniem. Korekta zniosła cały tegoroczny wzrost, zatrzymując się na ostatnim potwierdzonym szczycie. Podobna sytuacja miała miejsce podczas ostatniej korekty z 860 do 520 dolarów w grudniu. Wówczas po świecy z długim knotem, cena nigdy nie spadła niżej, czy tym razem będzie podobnie?

Ethereum D1

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotrading

Zostaw komentarz logując się za pomocą FacebookSTO
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWenezuela dementuje plotki o Petro
Następny artykułKoniec silnego złotego może być bliski
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych (także biorąc udział w IPO) przez kontrakty terminowe (FW20, FDX, FCE) kończąc na rynku walutowym, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here