TMS


Niesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już blisko 600 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Ethereum

Dziś dla odmiany cały rynek kryptowalut odbija się od dna i notuje dwucyfrowe wzrosty, jednym z mocniejszych walorów jest Ethereum o którym ostatnio wspominałem na początku stycznia jeszcze przed barierą 1000$ oraz w przeglądzie tygodniowym gdzie typowałem, że ewentualna korekta może skorygować ceny do ok 1050$.

Kurs spadł jednak poniżej 800$ po czym powrócił powyżej ceny otwarcia, tworząc na wykresie świecę z długim, ponad 30-procentowym dolnym cieniem. Korekta zniosła cały tegoroczny wzrost, zatrzymując się na ostatnim potwierdzonym szczycie. Podobna sytuacja miała miejsce podczas ostatniej korekty z 860 do 520 dolarów w grudniu. Wówczas po świecy z długim knotem, cena nigdy nie spadła niżej, czy tym razem będzie podobnie?

Ethereum D1

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingInvest Cuffs

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here