Naga Marketskryptotrading bitcoin przeglad kryptowalutKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ponad 120 mld$. W codziennych analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


TRON

Na walorach TRONa mogło dojść do wyrysowania pięcio-falowego impulsu wzrostowego, który wyniósł notowania w poprzednim tygodniu do 0,036 USD, czyli najwyżej od 30 lipca ubiegłego roku. Obecnie możemy być świadkami korekty ABC, gdzie odcinek A wiązał się z przełamaniem wzrostowej linii trendu a odcinek B nadal się kształtuje. Gdyby doszło do wybicia z małego trójkąta bądź chorągiewki górą, oczekiwałbym jeszcze wzrostu do ok 0,028-0,029 USD.

Natomiast wyjście dołem to prawdopodobna szansa na przełamanie wsparcia przy 0,022 z potencjalnie rozwiniętym ruchem spadkowym do okolic 0,018 (czyli fali IV).

tron

Binance

Na tym walorze na początku roku doszło do dość istotnego ruchu, popyt pozwolił sobie na atak (udany z resztą) na czerwoną strefę 6,5-6,7 USD. Tym mocno zapunktowały byki i istnieje większa szansa na kontynuację wzrostu z potencjalnym targetem nawet do 9 dolarów. Korekta która potem nastąpiła wpisuje się w poprzednią (overbalance), dlatego dopóki notowania pozostają powyżej 5,5 USD obowiązuje kierunek północny. W przeciwnym wypadku gdyby to styczniowe wybicie okazało się pułapką i obecnie trwa re-test oporu to Binance Coin mógłby w kolejnych tygodniach zniżować do 4-4,5 USD za jednostkę.

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

binance

Augur

Ten ciekawy ponad 150-milionowy projekt, ma za sobą solidny wzrost z poziomu 11 dolarów do ponad 17, co oznacza dość przyjemną stopę zwrotu na poziomie 60 procent. Wczoraj kurs był najwyżej od 7 września ub.r. co wiązało się z atakiem na opór. Jak widać dziś, notowania reagują cofnięciem i tak jak można było się spodziewać pierwszy atak w rejonie 16 USD został powstrzymany. Gdyby jakieś większe cofnięcie się pojawiło, spodziewam się powrotu do zielonej strefy ok 11 dolarów. Alternatywnie dynamiczne wyjście w górę będzie sygnałem do zmiany układu sił w średnim terminie. Wówczas należałoby patrzeć w górę i po re-teście kolejnym przystankiem stanie się okolica 21 USD.

augur

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here