Naga MarketskryptotradingNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich miesiącach kryptowaluty, cały rynek wart jest ponad 210 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay. Zapraszam na przegląd kryptowalut!


Bitcoin

Realizacja układu harmonicznego Gartleya spotkała się z silną reakcją popytową na Bitcoinie, która wyniosła ceny do blisko 7800 dolarów (patrząc na giełdę Bitfinex). Spora część tego wzrostu została już skonsumowana i rynek ponownie przeszedł w fazę hibernacji dobrze widoczną na interwale godzinowym. Obecnie formuje się trójkąt, z którego wybicie dołem doprowadzi zapewne do spadku w rejon początku impulsu czyli 6400 natomiast wybicie górą to szansa na zrealizowanie zasięgu do zniesienie 38,2%-50% czyli nawet 7200 dolarów.

bitcoinNEO

Dosyć dobrze wygląda sytuacja rosnącego dziś i trochę zapomnianego waloru NEO. Linia trendu wzrostowego dosyć dobrze powstrzymuje przed spadkami i istnieje realna szansa na przebicie się przez czerwoną strefę oporu. Wówczas kolejny ważny poziom to dopiero 20,50-21 dolarów. Gdyby jednak doszło do pogorszenia na rynku kryptowalut i utraty wsparcia 17 dolarów to można spodziewać się testu minimów na 15,5 USD. Interwały H1 i H4 pokazują już pewne wykupienie na rynku.

Zobacz też: Kryptowalutowe podsumowanie dnia

NEO

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

Dogecoin

Dobrym tematem do spekulacji był na przełomie sierpnia i września Dogecoin, teraz walor ten koryguje się do połowy ruchu. Pewna reakcja na świecach H4 jest już widoczna tzw. “markowanie ceny” gdy obserwujemy drugi test poziomu wsparcia/oporu. Strefa 0,0047/44 będzie tu ostatnim miejscem do obrony dla byków. Agresywne wchodzenie w rynek (buy) po aktualnej cenie z wąskim SL, natomiast bardziej bezpieczniejsze to wyczekanie na przebicie poziomu 0,0051 z celem na szczyt przy 0,007. Utrata strefy wsparcia otworzy możliwość do poszukania okazji na krótko, wówczas cały ten mocny impuls w górę może być pod znakiem zapytania.

Dogecoin


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here