Naga MarketsbitcoinKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ponad 210 mld$. W analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


XRP

Walor pozostaje mocny na tle innych kryptowalut i kontynuuje ruch na północ. Większość z tego co pisałem w ostatnim komentarzu nadal ma zastosowanie. Korekty są dość płytkie a ponadto występuje geometria 1:1 (zielone boxy). Dzisiaj kupujący podtrzymali poziom 0,2830 i jest to kolejny punkt odniesienia dla byków. Złamanie tej sekwencji będzie ostrzeżeniem o możliwości głębszej korekty. Póki co jednak głównym celem dla byków powinno być wybicie oporu z połowy września 0,3250.

xrp

Litecoin

Ostatnio swoje ósme urodziny obchodził LTC i jak powiedział sam twórca Charlie Lee, rzez ten czas miały miejsce transakcje w litecoinie warte ponad 500 mld USD. Kurs tokena jednak nie zachęca, w drugiej połowie września doszło do przełamania średnioterminowej linii trendu wzrostowego oraz zniesienia 61,8% Fibo. Od tamtej pory kurs nie może się podnieść, a dłuższe przebywanie w okolicy minimów może wskazywać na brak popytu. Wybicie z konsolidacji nada kierunek na kolejne tygodnie, do tej pory pozostaje gra w trendzie bocznym. Przy utrzymaniu poziomu 52,30 kurs może powrócić w rejon 57 dolarów a nawet 60 dolarów który to wyznacza szczyt konsolki. Niżej psychologiczny poziom 50 dolarów.

litecoin

Binance

Kurs BNB dotarł ostatnio w ciekawe miejsce na wykresie. Chodzi o spadkową linię trendu pociągniętą od szczytu w okolicy 40 dolarów. Obecnie jest to trzeci punkt styczny i spodziewam się reakcji spadkowej. Aktualnie kurs ma problem z powrotem nad 19 dol. choć sprzedający nie są agresywni. Zawężają się wahania oraz dynamika tworzenia nowych szczytów. Wskaźnik RSI utrzymuje się powyżej 50 pkt co wspiera jeszcze byki na tym walorze. Wybicie powyżej 20 dolarów czasowo zaneguje spadkowy scenariusz. Warto obserwować też konkurencyjny Huobi Token.

bnb coin

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułOstatnie posiedzenie Draghiego. Co z kursem EURUSD? – prognozują duże banki
Następny artykułBlok po 22 – 18 października 2019: GBP/USD, EUR/USD
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here