Naga Markets


Niesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już ponad 300 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Monero

Spadek w kwietniu na tej kryptowalucie sięgnął dna w okolicy 160 dolarów, podobne poziomy można było odnotować w lutym. Odbicie które wówczas przyszło zaprowadziło kurs w okolicę 400 dolarów, dodatkowo podsycając wyobraźnię inwestorów darmowymi monetami, dzięki MoneroV. Hard-fork został jednak przesunięty na 30 kwietnia, gra zaczyna się od nowa, a kurs zwyżkuje dziś kilkanaście procent.

Monero D1

Od strony analitycznej widać przerwanie największej korekty w trendzie spadkowym, choć warto poczekać do końca dnia. Pozostaje jeszcze opór w okolicy 240 dolarów, jego pokonanie powinno doprowadzić do testu głównej linii trendu spadkowego (ok. 300 dolarów), pociągniętej od szczytu historycznego.

AT wg TradingView

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotrading

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułCo zrobi Bank Kanady i CAD? Prognozy przed posiedzeniem
Następny artykułRopa po 80, a nawet 100 USD?
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here