Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już blisko 500 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Bitcoin

Drugi dzień silnej korekty na rynku kryptowalutowym trwa, spójrzmy więc na największe ogniwo tej układanki – Bitcoina. Szybko zbliżamy się do psychologicznego poziomu 10 000 dolarów (być może na kilku giełdach ten poziom został zaksięgowany).

Na pierwszy rzut oka na wykresie D1 widać dwie fale spadkowe przedzielone korektą, jeśli zasięg tych fal byłby równy to kumulacja spadku wypada nieco poniżej 9000 dolarów (będzie to wówczas korekta prosta 1:1 większej całości), spadki również mają charakter trójkowy (domena korekt). Dodatkowo mierzenia zewnętrzne 127% i 161% grupują się w niedalekiej odległości od 9k usd.

Bitcoin D1

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułRosyjski bloger pobity i okradziony – stracił półtora miliona zł!
Następny artykułCodzienny trading z wolumenem – DAX, EURUSD, 17 stycznia
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here