Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już przeszło 200 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Ripple

Waluta przez ostatnie tygodnie przebywała w dość wąskim zakresie, bardzo dużo świec z knotami po obu stronach. Wczoraj pojawił się jednak dość mocny popyt, co widać na świecy H4. Kurs skoczył z poziomu 0,21$ do niemal 0,30$ i przebił się przez ostatni opór w cenach zamknięcia.

Ripple

Ripple D1 z TradingView

Dodatkowo słupek wolumenowy był bardzo wysoki, co uwiarygadnia wybicie. Aktualnie cena testuje wybity obszar od góry, choć cofnięcie jest już znaczące. Utrzymanie się powyżej linii trendu może skutkować wyprowadzeniem kolejnej kontry przez byki z powrotem w okolicę 0,30$ a dalej do 0,40-0,45$.

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułDM BZ WBK rekomenduje sprzedaż PZU do 41,90 zł
Następny artykułPrzegląd rynku kryptowalut – Litecoin wybudza się ze snu
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here