Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już blisko 300 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Lisk

Pewne ożywienie zmaterializowało się również na walorach Liska, który notuje 6 sesji wzrostowych pod rząd, jednak dynamika świec pozostawia bardzo wiele do życzenia. Z ciekawych elementów analizy technicznej warto zwrócić uwagę na wyjście powyżej 11 dolarów co oznacza przełamanie największej korekty w trendzie spadkowym (intraday). Struktura dołków i szczytów stała się tym samym pozytywna.

Lisk D1

Z drugiej strony, kurs nadal znajduje się w pasie oporu 10-12 dolarów który dobrze powstrzymywał cenę podczas konsolidacji w grudniu ubiegłego roku oraz studził zapędy sprzedających w lutym br. Wyjście powyżej czerwonej strefy na koniec dnia będzie stanowić tu czytelne zaproszenie do kontynuacji zwyżki, póki co kurs skrada się pozostając ciągle w zakresie świecy z 13 kwietnia.


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułSaxo Capital Markets uruchoamia nową platformę dla profesjonalnych traderów
Następny artykułDanske Bank: Czekamy na dalszą korektę EURUSD
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here