CMC Markets

Niesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już blisko 300 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Lisk

Pewne ożywienie zmaterializowało się również na walorach Liska, który notuje 6 sesji wzrostowych pod rząd, jednak dynamika świec pozostawia bardzo wiele do życzenia. Z ciekawych elementów analizy technicznej warto zwrócić uwagę na wyjście powyżej 11 dolarów co oznacza przełamanie największej korekty w trendzie spadkowym (intraday). Struktura dołków i szczytów stała się tym samym pozytywna.

Lisk D1

Z drugiej strony, kurs nadal znajduje się w pasie oporu 10-12 dolarów który dobrze powstrzymywał cenę podczas konsolidacji w grudniu ubiegłego roku oraz studził zapędy sprzedających w lutym br. Wyjście powyżej czerwonej strefy na koniec dnia będzie stanowić tu czytelne zaproszenie do kontynuacji zwyżki, póki co kurs skrada się pozostając ciągle w zakresie świecy z 13 kwietnia.


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotrading

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

STO
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSaxo Capital Markets uruchoamia nową platformę dla profesjonalnych traderów
Następny artykułDanske Bank: Czekamy na dalszą korektę EURUSD
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych (także biorąc udział w IPO) przez kontrakty terminowe (FW20, FDX, FCE) kończąc na rynku walutowym, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here