Naga Marketskryptotrading bitcoin przeglad kryptowalutKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ponad 170 mld$. W codziennych analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Tezos

Większość głównych tokenów dzisiaj zyskuje po kilka procent, natomiast jednym z wyróżniających się walorów wśród top20 jest Tezos. W pierwszej połowie kwietnia kurs wykonał korektę wzrostu, a że wzrost był duży to i korekta sporych rozmiarów. Ostatecznie poziom wsparcia przy 17 tyś sat. został utrzymany i po wybiciu górą z klina kurs powrócił do wzrostu. W tym tygodniu, kupujący wyszli obronną ręką, walor przetestował poziom 21 tyś i ponownie rośnie, co daje nadzieje na pokonanie oporu przy zniesieniu 61,8%.

Dopiero wówczas moglibyśmy zobaczyć atak na szczyt 27 tyś i wyżej. W przeciwnym wypadku gdyby popyt miał trudności ze sforsowaniem oporu możemy być świadkami formowania większej struktury oRGR.

Holo

Dość ciekawa sytuacja techniczna ma miejsce na walorach Holo, ten niespełna 200-milionowy projekt okupuje aktualnie 38. pozycję pod względem kapitalizacji. Początek roku upłynął tutaj pod dyktando byków i z 12 satoshi cena eksplodowała do prawie 50 sat. Od lutego trwa tu zaś korekta z zawężającym się zakresem wahań. W kwietniu zakres ten to raptem 4 satoshi, podczas gdy jeszcze 2 miesiące temu było to ponad 10. Dziś kurs rośnie kilka procent co może doprowadzić do złamania linii trendu spadkowego i początek nowego impulsu.

Oscylator pokazuje wyższy dołek co w połączeniu z niższym dołkiem na cenie tworzy dywergencję. Trudno jednak jeszcze odtrąbić sukces byków, niemniej jednak ruch do 32 sat. wydaje się prawdopodobny. W dalszej perspektywie moglibyśmy oczekiwać wzrostu w rejon 40 sat.


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułMicrosoft i EEA stworzą platformę do projektowania tokenów
Następny artykułNASDAQ przebija historyczny szczyt. Pomagają akcje Qualcomm
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here