Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już przeszło 600 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


NEO

Dzisiaj postanowiłem przyjrzeć się jednej z najmocniej rosnących ostatnio kryptowalut a mianowicie NEO, której wartość w ciągu ostatnich czterech dni podwoiła się. Tak mocny wzrost nie może jednak trwać w nieskończoność i aktualnie obserwujemy korektę.

Szeroki rynek odpowiada spadkami. W tym momencie traci czołowa piątka i 96 ze 100 największych tokenów.

Po spadku z 200$ w okolicę 120$ spadki się wyczerpują i wydaje się, że kurs broni poziomu poprzedniej korekty z 22. grudnia około 150$ (istotne będzie zamknięcie dnia). Niżej jest również wewnętrzna linia trendu wznoszącego i zbudowany na jej podstawie kanał.

NEO D1

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułNieco gorsze dane z USA. Czy wpłyną na wycenę dolara?
Następny artykułPotrójne dno tworzy się na notowaniach bitcoina
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here