Naga Marketskryptotrading bitcoin przeglad kryptowalutKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ponad 120 mld$. W codziennych analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Bitcoin

Wykres cyfrowego złota od kilku dni konsoliduje się w neutralnej strefie 3650-3750$ i jak na razie żadna ze stron nadmiernie się nie wychyla. Negatywny obraz rynku wyłania się głównie z uwagi na silną przecenę z 4200 dolarów – obecnie możemy być świadkami formowania się flagi, czyli formacji kontynuacji – a także pokonanie dołka z 28 grudnia ub.r. Natomiast z pozytywnych przesłanek, dojrzeć można wewnętrzną formację harmoniczną z punktem reakcji “D” wokół 3500 dolarów oraz równość odcinków AB=CD. Gdyby rynek obronił się przy wspomnianym wyżej punkcie to wzrost mógłby sięgnąć okolic 4100-4200. Póki co warto obserwować domniemaną flagę. Dziś wygasa kontrakt XBT na amerykańskiej giełdzie CBOE.

bitcoin h4

XRP

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

Token firmy Ripple po wybiciu linii trendu wyhamował spadki i konsoliduje się nieco poniżej 34 centów za jednostkę. Walor dobrze reaguje na poziomy horyzontalne i tak dwa najbliższe wsparcia to 0,315 oraz 0,28 – ten ostatni to grudniowy dołek. Natomiast ważny opór 0,37/8 oraz ostatni potwierdzony szczyt wokół 0,44 USD. Wykres jest nieco bardziej skomplikowany od bitcoina, natomiast krótkoterminowo zadowalający stosunek zysku do straty dla pozycji długich od pierwszego wsparcia (zielono) do oporu. Jednak dopiero wzrost nad 0,380 USD spowoduje powrót byków w średnim horyzoncie.

ripple, h4

ZILLIQA

Ten ciekawy blisko 200-milionowy projekt zaskakuje dziś ponadprzeciętnym wzrostem i przy neutralnym rynku rośnie o blisko 15 procent. Walor pokonał dzisiaj w cenach zamknięcia (H4) drugi istotny opór i zmierza na szczyt. Spodziewałbym się lekkiej korekty, aby wskaźniki techniczne mogły się “schłodzić” po czym ruch na północ może być kontynuowany. Prawdopodobny wydaje się tutaj impuls nawet w rejon 0,028 czyli “półka cenowa” poprzedzająca spadek w listopadzie. Poziom 0,020/21 jest tu istotny z szerszego interwału, dlatego ZIL nie powinien już schodzić poniżej. Na koniec miesiąca planowane jest uruchomienie Mainnetu, co może wspierać notowania.

zilliqa, h4

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPre-Market: Podsumowanie sesji EU, analiza na środową sesję US
Następny artykułBank Anglii podniesie stopy dopiero w 2020? Brexit i spadek inflacji ciążą BoE
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here