Naga MarketskryptotradingNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich miesiącach kryptowaluty, cały rynek wart jest ponad 210 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay. Zapraszam na przegląd kryptowalut!


Ripple

Token Ripple wyłamał w poprzednim tygodniu dość istotny dołek, w którym cena wcześniej reagowała, chodzi oczywiście o 0,45$. Dodatkowo padł poziom zniesienia 61,8% całego impulsu wzrostowego. Jeśli jest więc tak słabo to dlaczego cena znowu rośnie? Faktycznie, kurs testuje poziom 0,45$ tym razem od dołu. Jestem zdania, że czeka nas jeszcze jedna fala w dół do poziomu 78,6% do pełnego uformowania formacji Gartley’a. Punkt reakcji D znajduje się wokół 0,36$ i tam upatrywałbym dopiero szansy na średnioterminowy dołek z celem nawet 0,6$. Obecnie struktura ceny przypomina flagę na pullback’u co ma wymowę spadkową.

ripple xrpETHBTC

Spoglądając na relację dwóch największych kryptowalut, widać, że ETH ciągle jest słabszy. Na powyższym wykresie XRP silny spadek doprowadził do złamania poziomu 61,8%, zaś w tym przypadku doszło to przebicia linii szyi oRGR który rysowałem w poprzedniej analizie. Aktywuje to strukturę spadkową. Część ruchu już się zmaterializowała, jednak potencjał nie został tu jeszcze wyczerpany. Spodziewam się dotarcia do około 0,0228/29 w ciągu następnych kilku sesji. Alternatywnie wzrost powyżej knota na H4 z 15. października mógłby wlać tu trochę optymizmu jeśli chodzi o ETH.

Zobacz też: Kryptowalutowe podsumowanie dnia

ethbtc

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

Bitcoin Gold

Relatywnie najlepiej z tych walorów radzi sobie Gold, którego notowania przebywają w ustalonym kanale wzrostowym. Spadek w poprzednim tygodniu okazał się tu jedynie korektą do poziomu ~24 dolarów na zasadzie zmiany biegunów (wymienność opór/wsparcie). Byki na Bitcoin Gold powinni postarać się o utrzymanie ostatniego dołka przed dalszym marszem na północ. Oceniam realny zasięg wzrostu na poziomie 32 dolarów, co implikuje jeszcze 20-procentowy potencjał.

bitcoin gold


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here