Naga MarketsPoczątek tygodnia przynosi na rynku kryptowalut nie lada ożywienie. W ciągu ostatnich 24 godzin aż 93 spośród 100 największych walut wirtualnych zyskiwało na wartości, w efekcie czego cały rynek wyceniany jest obecnie na nieco ponad 265 mld USD.

Źródło: https://coinmarketcap.com

EOS

Spoglądając na notowania EOSa zauważymy, że pomimo, iż pod koniec ubiegłego tygodnia kurs osunął się nieznacznie poniżej 7 USD, to w dniu wczorajszym wybicie to zostało zanegowane. Jeżeli obecna tendencja wzrostowa będzie kontynuowana, niewykluczone, że w najbliższym czasie kurs ponownie dotrze w okolice 10 USD.

Stellar

Niezwykle interesująco zaczyna wyglądać także obecna sytuacja na notowaniach Stellara, gdzie na skutek trwających od piątku wzrostów kurs pokonując lokalny opór wybił już górą z trwającej od drugiej połowy czerwca br. konsolidacji.

Jeżeli w najbliższym czasie nie pojawi się silna reakcja podażowa, która mogłaby zanegować to wybicie, potencjalne wzrosty mogłyby być kontynuowane nawet w okolice 0.30 USD. Warto przy tym jednak zwrócić uwagę na lokalny opór nieopodal 0.25 USD.

Przegląd wydarzeń i analiz ze świata kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

IOTA

Spoglądając na notowania IOTA zauważymy, że na skutek ostatnich spadków kurs ponownie osunął się w okolice zielonej strefy wsparcia, gdzie pod koniec ubiegłego tygodnia ponownie pojawiła się reakcja popytowa. Jeżeli tym razem wzrosty będą nieco większe i kurs wybije powyżej 1.30 USD, spodziewać moglibyśmy się dalszej aprecjacji w okolice 2.22 USD bądź nawet 2.55 USD.

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułNowe ustalenia ws. piramidy finansowej GainBitcoin
Następny artykułJustin Bennett Price Action: Tygodniowe spojrzenie na rynki 16 – 20 lipca
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here