Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już blisko 400 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Ethereum Classic

Rynek kryptowalut mieni się dziś na czerwono, wszystkie kryptowaluty solidarnie tracą na wartości, nawet silny ostatnio NEM. Nie inaczej jest w przypadku ETC, tutaj skala wyprzedania jest znacząca, kurs spadł poniżej 22 dolarów a kapitalizacja poniżej 2 miliardów.

Spoglądając na wykres dzienny widać, że rejon 22-23 dolary stanowi tu punkt kierunkowy, to swoista bariera, sufit dla ceny w 2017 roku oraz poziom wsparcia w roku bieżącym. W lutym zamknięcie dnia poniżej wywołało spadek w okolicę 16 dolarów. W ostatnim kwartale trzykrotnie można było zaobserwować reakcję popytu na tych poziomach, ostatnio po publikacji informacji o airdrop Callisto. Notowania kształtują szeroką konsolidację, a bliskość wsparcia oraz duże wyprzedanie, mogą skłonić do zajmowania długich pozycji.

ETC D1

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem:#kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułSrebro – problem ze spadkiem ceny
Następny artykułHandluj na akcjach brokerów FX. Czy to dobry moment?
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here