TMS


kryptotrading bitcoin przeglad kryptowalutKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ponad 130 mld$. W codziennych analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Lisk

Kryptowaluta od grudnia pozostaje w konsolidacji pomiędzy 1,10 a 1,65 USD. Obecnie na interwale dziennym obserwujemy trzecie podejście po opór i tym razem jest szansa na przejście wyżej. Od dołka kurs wzrósł już blisko 60% i to zajęło mu kilka tygodni, znacznie dłużej niż w grudniu. Wydaje się, zatem że byki mądrzej prowadzą umocnienie na Lisku. Kurs intraday był dziś najwyżej od 3 miesięcy, w drugiej części dnia jednak widać słabnący popyt. Jeśli dzień zakończy się spadkową świecą to nadzieje na wzrost trzeba będzie odłożyć na kolejne sesje, a walka “idzie” tu o kolejne kilkadziesiąt procent wzrostu. W pozytywnym scenariuszu kurs mógłby przesunąć się o wielkość kanału czyli docelowo do 2,20$. Oscylator daje to jeszcze miejsce do wzrostu.

lisk, d1

Qtum

To dość ciekawy projekt który obecnie zajmuje 30. pozycje, zwraca uwagę ponadprzeciętnym wzrostem. Tylko wczoraj wartość zwiększyła się o 1/4 a podczas sesji było to znacznie więcej. Mimo, że większość wzrostu została już skorygowana to wciąż można liczyć na pozytywny układ na tym walorze i w kolejnych sesjach poziom 2,5$ powinien zostać obroniony. Od góry zaś ciągle silny jest opór 3-3,08$ który wczoraj nie ugiął się pod naporem popytu i ostatecznie cena nie utrzymała się powyżej. Dopiero w przypadku trwałego powrotu nad 3 USD można liczyć na poprawę sytuacji technicznej w średnim i długim terminie.

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

qtum, d1

DASH

Ten największy spośród dzisiejszych tokenów, znajduje się na 15. miejscu i także porusza się w dość szerokiej konsolidacji, specyfika handlu jest tu jednak inna. Walor porusza się mniej dynamicznie, niemniej jednak ciągle jest potencjał dla wzrostu w ramach kanału (niebieski) do jego górnego ograniczenia oraz okrągłego poziomu 100 dolarów. Wsparcie na dolnym ograniczeniu ok 88$, tak długo jak kurs pozostaje w kanale, DASH może kontynuować zwyżkę. Wyjście dołem to prawdopodobieństwo że kolejne tygodnie upłyną pod znakiem trendu bocznego, gdzie wsparciem nadal jest rejon 60 dolarów. Natomiast trwalsze a zarazem dynamiczne wyjście ponad 105 dol. zasugeruje że mamy zmianę w układzie sił popytu i podaży, wówczas DASH mógłby dalej wzrastać.

dash, d1

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingInvest Cuffs

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here