Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już przeszło 200 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Bitcoin

Bitcoin ma za sobą dwa dni wzrostu, dziś jest on kontynuowany i wynosi blisko 3%. Kurs zbliżył się do strefy oporu oraz zniesienia 61,8% ostatniego spadku. Nieco wyżej znajduje się okrągły poziom 7000$. Alternatywny scenariusz zakłada wzrost na historyczny szczyt po pokonaniu ww. poziomów.

Podejście odbywa się na zmniejszającym się wolumenie. Po spadkach 12 listopada, wzrost ma niższy słupek wolumenowy, przeciwnie do sytuacji która miała miejsce podczas kształtowania dołka 15. września.

BTCUSD

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułDAX zaczyna dzień pod istotnym wsparciem
Następny artykułGrupa kapitałowa PZU podwoiła zysk netto po III kwartale 2017 roku
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here