Naga MarketskryptotradingNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich miesiącach kryptowaluty, cały rynek wart jest ponad 180 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay. Zapraszam na przegląd kryptowalut!


Bitcoin

Po kilkunastoprocentowej przecenie w środę, dziś główna kryptowaluta kontynuuje spadek, tymczasem wartość całego rynku kryptowalut spadła tylko wczoraj o 30 mld dolarów. BTC notuje najniższe poziomy intraday od czerwca br. i mimo że nie doszło jeszcze do zamknięcia dnia poniżej 5750 dolarów to jesteśmy na najlepszej drodze do tego. Taki scenariusz nie może jednak dziwić, dlatego, że w komentarzach szczególnie tych tygodniowych podkreślałem możliwość wyłamania dołem do punku “D” zewnętrznej formacji harmonicznej.

btc d1Nieudana kampania popytowa w połowie października oraz opuszczenie dołem kanału cenowego, stały się gwoździem do trumny dla byków. Tymczasem najbliższe wsparcie dopiero w rejonie 5 tyś dolarów, gdzie mieliby prawo realizować zyski inwestorzy grający na wybicie o wielkość kanału. Oscylator stochastyczny w tym interwale schodzi poniżej 50 pkt i ma jeszcze sporo miejsca na zniżkę.

Ethereum

Próżno szukać dziś pośród największej 50-tki rosnących tokenów, dlatego ETH również zalicza się do spadkowiczów. Tu jednak sytuacja jest nieco odmienna, walor przeżywał kryzys szczególnie we wrześniu kiedy cena jednej jednostki spadła poniżej 170 dolarów, dziś te poziomy są utrzymywane. Trudno mówić tu o sukcesie byków, jednak w porównaniu do BTC, ten drugi wydaje się wychodzić obronną ręką, to zatrzymanie szczególnie widać w bezpośredniej relacji ETH/BTC.

eth d1Spoglądając na wykres dzienny, można zauważyć ukształtowaną formację harmoniczną, gdzie punkt reakcji wypada przy 175 USD. W tym miejscu pojawia się już popyt dodatkowo wspierany przez graczy broniących minimów. Odwilż na rynku krypto miałaby prawo podnieść wycenę do przynajmniej 200 dolarów a w perspektywie nawet do 220-240 usd.

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

EOS

Na spadkach ucierpiał także EOS (zbudowany na blockchain ETH), który dodatkowo stracił 5. pozycję na rzecz Stellara. Ostatnia linia obrony to strefa wsparcia 4,5-20 usd w którą kurs właśnie wchodzi, gdyby została ona przełamana moglibyśmy zobaczyć jeszcze dotkliwy spadek. Pocieszającym dla kupujących jest fakt, że oscylator zbliża się już do poziomu 20 pkt na który wcześniej trzykrotnie zareagował wzrostami.


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here