Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest niespełna 300 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Ethereum

Na walorach ETH przecena sprowadziła notowania do ok 450 dolarów, tak więc do tegorocznych dołków pozostało jeszcze niecałe sto dolarów. Na wczorajszej sesji jednak kupujący dali o sobie znać windując ceny z powrotem powyżej 500 dolarów, ewentualna kontynuacja podejścia mogłaby doprowadzić do testu górnego ograniczenia kanału spadkowego czyli okolic 540-550 dolarów.

ETHUSD, H4

TRON

W przypadku tej kryptowaluty, w ostatnim wpisie rysowałem trójkąt zniżkujący, z coraz mniejszymi odbiciami i w końcu doszło do breakoutu poniżej 0,565. W przeciągu kilku dni TRON stracił na wartości ponad 30 procent. Obecnie na wykresie kształtuje się wsparcie w okolicy 0,40; już dwukrotnie znajdowali się tam chętni do kupna. W przypadku jego obrony, korekta mogłaby zaprowadzić ceny z powrotem do 0,56 dol, alternatywnie utrata dołków zmusiłaby kupujących do odwrotu z celem nawet do 0,30.

TRON, H4tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAnaliza dla początkujących: GBPCHF próbuje wybić się z trójkąta
Następny artykułJustin Bennett: Poziom 1.1675 pod obserwację na EURUSD
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here