CMC Markets

Niesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest około 190 mld$. W codziennych analizach przyglądamy się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay. Zapraszam na przegląd kryptowalut!


Bitcoin Cash

Spoglądając na notowania Bitcoin Casha zauważymy, iż na skutek ostatnich spadków kurs osunął się poniżej lokalnego wsparcia w okolicy 500 USD, co z technicznego punktu widzenia mogłoby otworzyć drogę do dalszej deprecjacji, dla której realnym zasięgiem okazują się okolice 400 USD bądź nawet 280 USD.

Monero

Coraz bardziej pro-wzrosotwo zaczyna wyglądać natomiast obecna sytuacja na notowaniach Monero, którego kurs osunął się ostatnio do pokonanej już jakiś czas temu linii trendu spadkowego. Tam też pojawiła się już pierwsza reakcja popytowa i jeżeli tylko strefa ta zostanie trwale odrzucona, spodziewać moglibyśmy się ponownych wzrostów, dla których realnym zasięgiem okazują się okolice 150 USD.

 

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

Tron

W okolicy lokalnego wsparcia znajdują się także notowania TRX. Biorąc pod uwagę wczorajszą reakcję popytową spodziewać moglibyśmy się nawet potencjalnego odrzucenia tej strefy, co z technicznego punktu widzenia mogłoby otworzyć drogę do ponownych wzrostów, dla których realnym zasięgiem okazują się nawet okolice 0.028 USD. Warto przy tym jednak pamietać, iż trend od dłuższego czasu jest zdecydowanie pro-spadkowy, dlatego też istnieje spore ryzyko, iż obecnie testowana strefa zostanie jednak pokona.

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotrading

 

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

STO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here