TMS


Niesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest około 190 mld$. W codziennych analizach przyglądamy się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay. Zapraszam na przegląd kryptowalut!


Bitcoin Cash

Spoglądając na notowania Bitcoin Casha zauważymy, iż na skutek ostatnich spadków kurs osunął się poniżej lokalnego wsparcia w okolicy 500 USD, co z technicznego punktu widzenia mogłoby otworzyć drogę do dalszej deprecjacji, dla której realnym zasięgiem okazują się okolice 400 USD bądź nawet 280 USD.

Monero

Coraz bardziej pro-wzrosotwo zaczyna wyglądać natomiast obecna sytuacja na notowaniach Monero, którego kurs osunął się ostatnio do pokonanej już jakiś czas temu linii trendu spadkowego. Tam też pojawiła się już pierwsza reakcja popytowa i jeżeli tylko strefa ta zostanie trwale odrzucona, spodziewać moglibyśmy się ponownych wzrostów, dla których realnym zasięgiem okazują się okolice 150 USD.

 

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

Tron

W okolicy lokalnego wsparcia znajdują się także notowania TRX. Biorąc pod uwagę wczorajszą reakcję popytową spodziewać moglibyśmy się nawet potencjalnego odrzucenia tej strefy, co z technicznego punktu widzenia mogłoby otworzyć drogę do ponownych wzrostów, dla których realnym zasięgiem okazują się nawet okolice 0.028 USD. Warto przy tym jednak pamietać, iż trend od dłuższego czasu jest zdecydowanie pro-spadkowy, dlatego też istnieje spore ryzyko, iż obecnie testowana strefa zostanie jednak pokona.

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotrading

 Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułWywiad z Rafałem Glinickim – propagatorem metodologii Volume Spread Analysis (VSA)
Następny artykułBlok po 22 – 14 września 2018: Złoto, EUR/GBP
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Z rynkiem Forex związany od 2012 roku. Swoje pierwsze kroki stawiał na rynku surowców, obecnie aktywny trader również na rynkach walutowych. Pasjonat analizy technicznej opierający swój trading na prostocie Price Action z wykorzystaniem poziomów Fibonacciego i teorii Boxów, nie lekceważąc przy tym wpływu publikacji makroekonomicznych na rynki. Twórca bloga o tematyce Fx arkadiuszjozwiak.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Wierzy, że trading może być zajęciem dla każdego a odpowiednie money management i dyscyplina to klucz do sukcesu na rynkach finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here