Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest około 200 mld $. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Bitcoin, obecna kapitalizacja: 105 mld USD

Notowania najpopularniejszej kryptowaluty odnotowują już trzeci tydzień spadków. Po optymistycznym rajdzie bitcoina w okolice 8500 USD, dziś notowania oscylują w okolicach psychologicznego poziomu 6000 USD. Wolumen na interwale H4 wskazuje spike’i wolumenowe przy każdym impulsie spadkowym, co może świadczyć o potencjalnych, dalszych spadkach. W przypadku wyraźnego przebicia poziomu 6000 USD, najbliższym wsparciem jest 5000 USD gdzie znajduje się szczyt z września 2017 roku.

tradingview.com

Ethereum, obecna kapitalizacja: 26 mld USD

Druga co do wielkości kryptowaluta również notuje silne spadki. Tylko w ciągu 24h Ethereum spadł o ponad 17% i obecnie dotarł do poziomu 250 USD, gdzie znajduje się główna strefa wolumenowa na interwale D1. Rozciąga się ona od 200 USD do 250 USD i stanowi główne wsparcie dla notowań. Jeśli strefa zostanie przebita kolejnym wsparciem jest poziom 150 USD, a następnie 50 USD, gdzie mieści się również duża strefa wolumenowa.

tradingview.com

Lisk, obecna kapitalizacja: 300 mln USD

Znajdująca się na 24 miejscu pod względem kapitalizacji kryptowaluta Lisk również odnotowuje 17% spadek wartości w ostatnich 24 godzinach. Jednak w przeciwieństwie do dwóch poprzednich kryptowalut sytuacja wygląda bardzo negatywnie. Wszystki największe strefy wolumenowe na interwale D1 zostały przebite, a więc wszystkie silne wsparcia uległy przełamaniu. Obecnie z braku wolumenowych stref wsparcia, analiza price action sugeruje poziom 1,50 USD jako najbliższe wsparcie cenowe.

tradingview.com

 

Przegląd wydarzeń i analiz ze świata kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here