Naga MarketsbitcoinKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ponad 280 mld$. W analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Bitcoin

Wracając do bitcoina w interwale H4 widać, że gracze rozgrywają spadkową formację harmoniczną. Jest do dość naciągana formacja bowiem punkt B znosił “tylko” połowę impulsu spadkowego a nie 61,8% jak to powinno być książkowo. Rynek jednak to nie apteka i kolejny ważny punkt D wypada niemal dokładnie na 78,6%. Moim zdaniem zaważyła tu linia trendu spadkowego (czerwona), gdzie mieliśmy trzeci punkt styczny. Obecnie kurs zrealizował już pierwszy zasięg czyli strefa ok 11 tyś pkt. Kolejne wsparcie to opórcz psychologicznej bariery 10k$ to dopiero okolice dołka czyli punkt C formacji. Jestem zdania, że po re-teście od dołu strefy oporu rynek może zmierzać w rejon 9300/200 dolarów. Dopiero powyżej 11 200 dol. istnieje szansa na spekulacyjne odbicie przynajmniej w rejon 11600 dol.

btcusd

Chainlink

Dość ciekawa sytuacja techniczna na tym walorze, który dzisiaj idzie pod prąd i rośnie ok 6 procent. To dość ciekawa odmiana na spadającym rynku w przededniu końca tygodnia i może to być ciekawy temat na kolejny. W szerszym układzie można wyróżnić kształtującą się formację oRGR z dobrze widoczną linią szyi. Gdyby ta linia została pokonana silnym ruchem wraz z pokonaniem szczytu z początku sierpnia to otworzy się potencjał do średnioterminowej zwyżki. Dla krótkoterminowych graczy okazją może być dogranie do tego poziomu lub zajmowanie pozycji krótkich w bliskiej odległości szczytu z wąskim SL. Dla realizacji scenariusza wzrostowego cena nie powinna już spadać poniżej 2,20 USD. Walor trafia na listę obserwacyjną.

chainlink

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here