Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już przeszło 200 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Ethereum

Ethereum druga kryptowaluta (momentami na trzecim miejscu, na rzecz Bitcoin Cash), dziś rośnie o ponad 5%. Jest najwyżej od 17. października i próbuje sforsować linię trendu spadkowego. Na plus należy zaliczyć pokonanie poziomu 317$, który stanowił maksimum świecy o najwyższym wolumenie, duży sprzedający jest w tej chwili w stracie.

ETHUSD

Litecoin

Waluta porusza się w trójkącie, gdzie bardzo ważny jest poziom 65,30 na zamknięciu dnia. Celowo górne ograniczenie pociągnięte jest nie po knotach, stanowi ono bardziej strefę najmniejszego oporu. W przypadku ataku popytu ważne będzie sforsowanie poziomu 70$ nawet intraday. Negatywny scenariusz może mieć miejsce w przypadku zejścia poniżej 51$.

LTCUSD

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKomentarz giełdowy – WIG20 zielonym punktem w Europie
Następny artykułStatystyki skuteczności strategii Awesome SMA – 14.11.2017
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here