Naga Markets


kryptotrading bitcoin przeglad kryptowalutKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ponad 100 mld$. W codziennych analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Ripple

Końcówka tygodnia nie jest łaskawa dla posiadaczy kryptowalut, główne tokeny tracą od kilku do kilkunastu procent. Najwięcej w pierwszej dziesiątce traci Bitcoin SV, którego notowania osuwają się na nowe minima, natomiast relatywnie najmniej spada token XRP. Trudno jednak o optymizm, kiedy cena przebywa nadal poniżej kluczowych linii trendu które wskazywałem w tygodniowym komentarzu. Poniżej 0,32$ panują niedźwiedzie i bardziej prawdopodobne jest zejście poniżej 0,30 dolarów czyli aktualnego wsparcia.

Oscylator stochastyczny daje jednak nadzieje na odbicie i kupno przy wsparciu z małym ryzykiem wydaje się sensowne. Dla graczy o dłuższym horyzoncie dobrym momentem na wejście w rynek może być wsparcie w okolicy 0,25/0,24 czyli dołka z września ub. roku.

EOS

Listopad przecenił walory EOS-a o blisko połowę z ponad 5 dolarów do 3, natomiast w grudniu token kontynuuje złą passę, choć pojawiło się zatrzymanie w pobliżu 2 dolarów. Wyhamowanie spadku ma znamiona flagi, która jest formacją kontynuacji trendu. Moglibyśmy zatem oczekiwać kolejnego ruchu w dół. Tym bardziej, że wczoraj doszło do wybicia dołem. Spodziewam się ruchu korekcyjnego do 2 USD jako re-test linii trendu po czym dalszy ruch na południe, przynajmniej w rejon ostatniego dołka przy 1,60. Dopiero powrót w zakres domniemanej flagi może stać się argumentem do wejścia byków.

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

Waves

Jednym z najciekawszych, rosnących ostatnio tokenów jest Waves, co może być pewną odmianą na spadającym krypto markecie. Dziś walor dociera do wyznaczonego przeze mnie targetu 2,5 dolara i jest najwyżej od września, kiedy to kurs spędził tam ponad miesiąc ostatecznie odpadając od oporu i wyznaczając nowe minima niedługo później. Jest to zatem istotny bastion niedźwiedzi i może być trudny do zdobycia jednak to kupujący teraz kontrolują sytuację. Dość kusząco wygląda poziom 2,8 USD czyli równość impulsów 1:1, niewykluczone że kurs tam dotrze.

Póki co oscylator może prowokować do korekty, od jej głębokości poznamy siłę waloru, czy będzie w stanie kontynuować ruch niejako pod prąd. Jednocześnie spekulanci będą poszukiwać takich walorów do pompowania kursu, cel więc pozostaje sprawą otwartą.


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKurs dolara australijskiego (AUD) na miesięcznych dołkach
Następny artykułPrzegląd wydarzeń następnego tygodnia – Decyzje monetarne FOMC, Boj oraz BoE
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here