Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest około 190 mld$. W codziennych analizach przyglądamy się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay. Zapraszam na przegląd kryptowalut!


Litecoin

Spoglądając na notowania Litecoina zauważymy, że w skutek ostatnich spadków kurs osunął się w okolice 50 USD, gdzie już w dniu wczorajszym po raz kolejny pojawiła się reakcja popytowa. Jeżeli więc wsparcie to zostanie trwale odrzucone, potencjalne wzrosty mogłyby dotrzeć nawet w okolice górnego ograniczenia obecnej konsolidacji tj. 72.50 USD.

Warto przy tym jednak pamiętać, iż z technicznego punktu widzenia konsolidacja jest formą korekty. Okazuje się więc, że z coraz bardziej prawdopodobne wydaje się w tym przypadku możliwe wybicie dołem i kontynuacja spadków nawet do 35 USD.

Ethereum Classic

Coraz ciekawiej wygląda również obecna sytuacja na notowaniach Ethereum Classic, gdzie kurs znajduje się w okolicy niezwykle istotnego wsparcia (10 USD), którego trwałe pokonanie mogłoby otworzyć drogę do dalszych spadków. Dopóki jednak poziom ten pozostaje niepokonany, istnieje dość spore prawdopodobieństwo, że w jego okolicy pojawi się silna reakcja popytowa sygnalizujące potencjalne odbicie.

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

Monero

W okolicy istotnego wsparcia znajdują się także notowania Monero, którego kurs osunął się ostatnio do pokonanej już jakiś czas temu linii trendu spadkowego. Tam też pojawiła się już pierwsza reakcja popytowa i jeżeli tylko strefa ta zostanie trwale odrzucona, spodziewać moglibyśmy się ponownych wzrostów, dla których realnym zasięgiem okazują się okolice 150 USD.


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułUSA: Claimsy najniżej od 1969 roku, ale inflacja zawodzi
Następny artykułPodsumowanie EBC: Draghi nie opóźnia podwyżek i wzmacnia EUR
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here