Naga MarketsEtherum

Spoglądając na notowania Ethereum zauważymy, że na skutek ostatnich spadków kurs osunął się znacząco poniżej (zielonej) strefy wsparcia pomiędzy 400-360 USD. Jeżeli w najbliższym czasie nie pojawi się silna reakcja popytowa, która mogłaby zanegować to wybicie, z technicznego punktu widzenia spodziewać moglibyśmy się nawet pogłębienia spadków, dla których realnym zasięgiem okazują się nawet okolice 150 USD.

IOTA

Dość podobnie wygląda także obecna sytuacja na notowaniach IOTA, gdzie również rynek znajduje się obecnie znacząco poniżej ostatnio pokonanego wsparcia (teraz oporu). Jeżeli tendencja spadkowa będzie kontynuowana, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się nawet ponownego przetestowania okolic 0.33 USD.

Przegląd wydarzeń i analiz ze świata kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

NEM

Niezwykle interesująco wyglądają natomiast notowania NEM, gdzie na skutek trwających od dłuższego czasu spadków kurs dotarł do dość istotnego poziomu wsparcia w okolicy 0.10 USD. Warto zwrócić uwagę, że poniżej tego poziomu NEM wyceniany był ostatnio na początku maja 2017 roku. Jeżeli zatem i tym razem strefa ta zostanie odrzucona, spodziewać moglibyśmy się ponownych wzrostów, dla których realnym zasięgiem okazują się nawet okolice 0.20 USD.

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułDM BZ WBK rekomenduje „kupuj” dla Neuca oraz „sprzedaj” dla LiveChat
Następny artykułNajciekawsze setupy dnia – 13.08.2018
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here