CMC Markets

Niesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już blisko 400 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Litecoin

Na wykresie dziennym kryptowaluty, przełomowym dniem był 14 luty kiedy to po blisko 40 procentowym wzroście cena przebiła linię trendu spadkowego pociągniętą od zeszłorocznego szczytu. Od tamtej pory cena poddała się korekcie z widoczną strukturą trójfalową. Ostatnie dni to przystanek w rejonie 170-180 dolarów, co stanowi zniesienie połowy impulsu.

Analizując korektę, można zauważyć równość fal ab=cd przy zniesieniu 61,8% jest to zatem dość solidne oraz rzadko spotykane zgrupowanie. W przypadku zakończenia spadków na rynku kryptowalut, Litecoin może być mocnym kandydatem do odbicia z potencjalnym zasięgiem ok 250 dolarów.

Litecoin D1

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem:#kryptotrading

Zostaw komentarz logując się za pomocą FacebookSTO
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułO wykresach ani słowa… EUR/GBP, NZD/JPY, CAD/CHF
Następny artykułUSA: Dane inflacyjne i zwolnienie Sekretarza Stanu osłabiają USD!
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych (także biorąc udział w IPO) przez kontrakty terminowe (FW20, FDX, FCE) kończąc na rynku walutowym, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here