Naga Marketskryptotrading bitcoin przeglad kryptowalutKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ponad 110 mld$. W codziennych analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Bitcoin

Największa kryptowaluta świata ma za sobą udany poprzedni tydzień, natomiast ostatnie dni to przystanek wokół 3700 dolarów. Celowo używam tutaj tego określenia, gdyż na wykresie przypomina on flagę co jest zasadniczo sygnałem do kontynuacji do poprzedniego ruchu. Sam impuls jest tu dynamiczny bowiem w w kilkanaście godzin bitcoin odrobił niemal cały miesięczny spadek. Jestem zdania że po ukształtowaniu flagi na pullbacku zobaczymy kolejną falę do góry w kierunku górnego ograniczenia kanału spadkowego – 3800-3850 USD co odpowiada styczniowemu maksimum. Alternatywnie utrata strefy wsparcia może przerodzić się w dalsze zniżki.

Warto też wspomnieć, że dziś wygasa kontrakt XBT na giełdzie CBOE co może wywołać ruchy w krótkim terminie.

bitcoin, h4

Monero

W ostatnich kilku dniach wzrasta popyt na tę znaną z anonimowości kryptowalutę, chodzi oczywiście o Monero. Kupujący uporali się ze strefą oporu 48 dol. która obecnie zamieniła się we wsparcie. Co więcej, doszło tutaj do wybicia górą z kształtowanego kilka miesięcy trójkąta, a to już może być pewna wskazówka w średnim terminie. Byki punktują, jednak nie oznacza to że można już odtrąbić pełen sukces.

Dla wzrostu w dłuższym okresie, cena nie powinna już penetrować zbyt głęboko tego trójkąta a zwłaszcza dolnych obszarów a więc ok 44 USD. W krótszej perspektywie utrzymanie cen powyżej 48 USD powinno sprzyjać wzrostom. I tak realistyczny zasięg to 56 a nawet 60 USD. W dłuższym terminie nawet 70-72 USD.

monero, h4

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułMike Novogratz: Bitcoin będzie cyfrowym złotem
Następny artykuł1 na 10 osób korzystała z Bitcoina i innych kryptowalut
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here