TMS


Niesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już przeszło 200 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Dziś przyjrzymy się najpopularniejszym walutom w kontekście minionego weekendu oraz zakończonego tygodnia na świecach W1.

BTCUSD

Bardzo mocna świeca spadkowa, objęcie bessy dodatkowo z pogłębieniem zasięgu poprzedniej korekty, która zniosła ceny do 3k$. Świeca weekly z podwyższonym wolumenem, do obserwacji poziom 6650$ wynikający z 50% jej zakresu.

Bitcoin

Ethereum

Pozytywnym aspektem jest wybicie high świecy na 314,18$ jednak ostatecznie notowania zostały sprowadzone w rejon konsolidacji. Martwić może za to górny knot. Zwiększony wolumen obrotu.

Ethereum

Ripple

Z punktu widzenia graczy Weekly na Ripple każda próba wyjścia w górę w ostatnich 3 tygodniach kończyła się fiaskiem, kurs jak bumerang powraca w okolice równowagi. Od dołu broni silna strefa wsparcia 0,146-0,125.

Ripple

Dash

Najbardziej w ostatnim tygodniu zyskał DASH, wczoraj za tę kryptowalutę płacono niemal 600$ po wzroście z 300$ dzień wcześniej. Książkowo przeprowadzony wystrzał po długiej korekcie. Dzisiaj cena znosi już połowę niedzielnego wzrostu.

Dash


Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here