Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już przeszło 200 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Dziś przyjrzymy się najpopularniejszym walutom w kontekście minionego weekendu oraz zakończonego tygodnia na świecach W1.

BTCUSD

Bardzo mocna świeca spadkowa, objęcie bessy dodatkowo z pogłębieniem zasięgu poprzedniej korekty, która zniosła ceny do 3k$. Świeca weekly z podwyższonym wolumenem, do obserwacji poziom 6650$ wynikający z 50% jej zakresu.

Bitcoin

Ethereum

Pozytywnym aspektem jest wybicie high świecy na 314,18$ jednak ostatecznie notowania zostały sprowadzone w rejon konsolidacji. Martwić może za to górny knot. Zwiększony wolumen obrotu.

Ethereum

Ripple

Z punktu widzenia graczy Weekly na Ripple każda próba wyjścia w górę w ostatnich 3 tygodniach kończyła się fiaskiem, kurs jak bumerang powraca w okolice równowagi. Od dołu broni silna strefa wsparcia 0,146-0,125.

Ripple

Dash

Najbardziej w ostatnim tygodniu zyskał DASH, wczoraj za tę kryptowalutę płacono niemal 600$ po wzroście z 300$ dzień wcześniej. Książkowo przeprowadzony wystrzał po długiej korekcie. Dzisiaj cena znosi już połowę niedzielnego wzrostu.

Dash


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułBitcoin Cash dostępny w ofercie eToro
Następny artykułWyniki PKO BP w Q3 2017 r. zdecydowanie lepsze od prognoz
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here