Naga MarketskryptotradingNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich miesiącach kryptowaluty, cały rynek wart jest ponad 210 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay. Zapraszam na przegląd kryptowalut!


Bitcoin

Ostatnie kilka dni na notowaniach Bitcoina to odpadnięcie od lokalnej strefy oporu w rejonie 6500 dolarów, cena zatrzymała się wówczas na zniesieniu 50% i obecnie kieruje się na południe. Wczoraj jeszcze BTC walczył z oporem 6350 dol którego także nie udało się sforsować. W takiej sytuacji moglibyśmy oczekiwać, że w tym tygodniu dojdzie do testu kolejnego wsparcia czyli poziomów 6240/50. Oscylator stochastyczny ma jeszcze pole do osłabienia. Należy także pamiętać o wzrostowej linii trendu pociągniętej od minimów w czerwcu i sierpniu, która przebiega obecnie nieco poniżej 6150 dolarów i rośnie. Na razie nic nie wskazuje na to aby marazm został przerwany.

Bitcoin Cash

Czwarta kryptowaluta świata zareagowała na strefę oporu, którą wskazywałem w ostatnim wpisie, chodzi o tę rozciągającą się od 640 dolarów. W pewnym momencie kurs oddał ponad 20% wartości niemal w takim tempie jak zyskiwał. Obecnie kurs zniósł połowę impulsu i wygląda na to że szykuje się do kolejnego skoku w górę. Wsparciem pozostaje okrąły poziom 500 dolarów, natomiast pierwszym ważnym oporem przed drogą na szczyt będzie 560 USD. Stochastic już pokazuje ruch w górę, poprzedzając to dywergencją i wybija się nad neutralny poziom 50pkt.

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

Hardfork BCH już za 2 dni (15 listopada ok godz 16:00), warto do tego czasu wstrzymać się z inwestycjami, gdyż będzie to rozłam wśród deweloperów kryptowaluty (społeczności) a więc skutki mogą być trudne do oszacowania.

XRP

Token XRP również wygląda nieźle na tle szerokiego rynku. Poziom 0,54 jak dotąd zatrzymał byki, jednak korekta która nastąpiła jest relatywnie płytka, sprzedającym nie udało się zepchnąć ceny nawet do 0,47 usd. To sprawia, że ciągle potencjał wzrostu nie został wyczerpany, a najbliższy opór to okolice 0,52 którego pokonanie zachęci do kontynuacji ruchu w górę. Spodziewam się tu dojścia do 0,60 USD, wsparcie nadal ok 0,48 i dopiero jego utrata mogłaby spowodować napływ presji podaży.

W negatywnym scenariuszu należy pamiętać o możliwym niekorzystnym wyniku sprawy sądowej między inwestorami a firmą Ripple.


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here