Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już przeszło 500 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Ripple

W ostatnim wpisie o Ripple w połowie listopada informowałem o mocnym wystrzale z H4, który miał miejsce w zakresie większej konsolidacji, ostatecznie nie było tego “flow” i kupujący nie poszli za ciosem… aż do wczoraj. Około godziny 21:00 czasu polskiego kurs wyrwał się z łańcucha przebijając w górę, bądź co bądź kanał wzrostowy.

Ripple D1

Na interwale godzinowym świetnie widać jak kupujący najpierw zaatakowali ATH – 0,4585 by potem zawrócić do wybitej linii trendu a następnie znowu szarpnąć w górę do targetu, którym było wybicie “o kanał”. Obecnie kurs nieco koryguje i znajduje się przy wspomnianym poziomie, kolejne wsparcia na 0,35; 0,32.

Ripple H1

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułCHFJPY blisko rozstrzygnięcia
Następny artykułiFX EXPO Asia już w styczniu 2018 – dołącz do konferencji!
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here