Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest około 190 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay. Zapraszam na przegląd kryptowalut!


Bitcoin

Podczas gdy inne kryptowaluty dość mocno tracą, to bitcoin zachowuje się dość spokojnie, nadal jednak cena utrzymuje się poniżej 6500 dolarów a co za tym idzie cały rynek poniżej 200 mld. Po lawinowym spadku o tysiąc dolarów za sztukę, walor przeszedł w umiarkowany kanał spadkowy, a zmienność powróciła do wielkości z sierpnia.

Bliskość wsparcia w rejonie 6 tyś dolarów faworyzuje nieco bardziej kupujących, przynajmniej w krótkim terminie. Odbicie mogłoby tutaj dać nieco miejsca do ok 6800 dol, alternatywnie, agresywne wejście podaży zakończyć się może przełamaniem sierpniowego dołka i spadkiem nawet do 5400-5300 dolarów.

ETHBTC

Spoglądając na poniższy wykres widać olbrzymią dominację Bitcoina w stosunku do drugiego ETH, wygląda na to że nadal altcoiny będą przegrywać z BTC. Próba poderwania rynku w końcówce sierpnia zakończyła się fiaskiem i dość sporych rozmiarów pinbar okazał się klapą. Na dodatek kilka dni później rynek “sprawdził” poziom 0,03650 od dołu po czym wykonał zwrot na południe w iście ekspresowym tempie. Obecnie notowania zbliżają się już do dolnego ograniczenia kanału, co może spowodować przystanek, wsparcie ok 0,025; oporem pozostaje 0,035.

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

Dogecoin

Całkiem inna sytuacja jest na walorach DOGE, ten token jako jedyny dziś z pierwszej dwudziestki jest na plusie. Na odważny manewr zdecydowali się kupujący na przełomie ostatniego miesiąca i z poziomu 0,00255 kurs wzrósł do niespełna 0,0070 co daje ponadprzeciętną stopę zwrotu na poziomie 170 procent. Obecnie kurs ponownie jest blisko szczytu po uprzednim wybiciu 0,0056; teraz wsparcie to 0,0060 na zasadzie zamiany oporu we wsparcie. Wydaje się, że kurs obrał już kierunek na nowy szczyt, poziom 0,009 jest w zasięgu kupujących.


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułCeny producentów w Stanach spadają po raz pierwszy w tym roku
Następny artykułO wykresach ani słowa: EUR/JPY, CHF/JPY, AUD/NZD
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here