Naga MarketskryptotradingNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich miesiącach kryptowaluty, cały rynek wart jest ponad 200 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay. Zapraszam na przegląd kryptowalut!


Litecoin

Wybicie z dużego kanału rosnącego stało się faktem, kurs wykonał potem niewielki pullback po czym dalej kontynuuje spadek. Litecoin kilka dni spędził pod poziomem 60 dolarów, tworząc mniejszy kanał, którego wymowa była negatywna. Wczorajsze nocne obsunięcie przyspieszyło wizję szybkiego dotarcia do targetu, wykreślonego już w poprzednim tygodniu. Po reakcji w rejonie 50 dolarów poznamy siłę byków, możliwe jest tu odreagowanie do 58 dolarów, w przeciwnym wypadku minima mogą być zagrożone.

litecoin kryptotradingCardano

ADA w ostatnich godzinach osiągnął oczekiwany cel na poziomie 0,070 z którego nastąpiła już pierwsza reakcja popytu. Wykres H4 sugeruje krótkoterminowe odbicie w górę do 0,080 i wyżej do 0,085. Dodatkowo w rejonie strefy wsparcia znajdziemy równość fal 1:1, wzmacnia to prawdopodobieństwo odbicia. Gdyby ten poziom zawiódł to otwiera się perspektywa przynajmniej re-testu wrześniowych dołków – 0,060. Oscylatory RSI i stochastic już wychodzą ze swoich stref wyprzedania.

cardano

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

Dash

Walor pozostaje w średnioterminowym kanale spadkowym, po teście górnego ograniczenia, kurs odpada i narasta presja sprzedających. Wykres dzienny sugeruje, że w niedługim czasie cena może dotrzeć do wewnętrznej linii trendu czyli nawet 140 dolarów. Podobnie jak na bitcoinie, wykres ceny kształtuje formacje harmoniczną Gartleya z pogłębieniem dołka na 160 dolarów. Jestem zdania, że korekta wzrostowego impulsu może zakończyć się właśnie w rejonie punktu ‘D’. Jeśli chodzi o zasięgi to byłbym ostrożny i celował raczej w górne ograniczenie kanału niż na rozszerzenia powyżej 200 dolarów.

Dash


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułOkazja inwestycyjna tygodnia – wykorzystaj spadki na giełdzie!
Następny artykułUOB wskazuje zakres konsolidacji dla pary EUR/USD
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here