Naga MarketsbitcoinKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ponad 230 mld$. W analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


XRP

Wykres tokenu XRP realizuje scenariusz spadkowy po tym jak nie udało się wybić powyżej 0,32 ani 0,33 – czyli dwóch ważnych oporów w średnim terminie. Cena została także zatrzymana przy linii trendu pociągniętej przez wierzchołki w lipcu i wrześniu br. Problemem dla byków jest także fakt że cena nie utrzymała się powyżej lokalnego wsparcia 0,2835 co może oznaczać że w niedalekiej perspektywie kurs XRP może zmierzać w kierunku 0,25. Ten poziom jest istotny z technicznego punktu widzenia gdyż stanowił podstawę konsolidacji przed wybiciem na nowe minima we wrześniu. Gdyby wsparcie zostało obronione to moglibyśmy oczekiwać powrotu w rejon oporu 0,30 i próby sforsowania linii trendu.

xrpusd

NEO

Token popisał się mocnym ruchem w górę w końcówce października, co nie uszło uwadze inwestorów długoterminowych. Bowiem to umocnienie ma już znamiona nowego impulsu. Kurs dokłada dziś prawie 10 procent do kapitalizacji i jest na najlepszej drodze do wybicia nowego szczytu. Jestem zdania że siłą rozpędu NEO może dotrzeć do nawet 15 dolarów. Po niewielkiej korekcie może to być dobry temat do rozegrania, tym bardziej że cały rynek krypto nie “przeszkadza”. Dopiero silniejszy spadek na BTC mógłby doprowadzić do spadku poniżej 10 dolarów a więc 50% zniesienia. Warto dodać że NEO wykazuje się relatywną siłą i dynamika wzrostu jest tu nie do podważenia. Za dwa dni w Singapurze odbędzie się meetup, skąd mogą popłynąć ważne informacje odnoście projektu.

neo

Ontology

Podobnie sytuacja techniczna ma się do poprzednika, z tą różnicą że kurs jeszcze kolokwialnie mówiąc nie “poszedł” i nadal okupuje dolne rejony tej bądź co bądź wzrostowej konsolidacji. Klasycznie ONT powinien ruszyć zgodnie z kierunkiem poprzedniego ruchu i potencjał jest tu wyższy aniżeli w NEO. Nie warto silić się na przewidywanie skąd kurs może odbić. Należy poczekać na zdecydowane wejście popytu i poszukać korekty. Wsparcia to 0,84 i 0,76; natomiast pierwszy opór to okrągły dolar. Oscylator RSI wychodzi z niskich poziomów i ma jeszcze miejsce na ruch w górę.

ontusd

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułBitcoin traci 1% w 5 minut. Kurs BTC najniżej od 3 tygodni!
Następny artykułRynek najbardziej chciwy od 2 lat. S&P 500 powyżej 3100 pkt. pierwszy raz w historii
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here