TMS


Niesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już blisko 300 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Bitcoin

Na notowaniach cen Bitcoina pojawiła się dziś solidna reakcja popytowa i przez krótką chwilę osiągnięty został poziom 8 tysięcy dolarów. Kurs od początku kwietnia przebywał poniżej istotnego dołka z 18 marca, gdzie formował się trójkąt, obecnie obserwujemy wybicie górą z tej formacji.

Wzrost został już zauważony i najpopularniejsze kryptowaluty osiągają dziś dwucyfrową stopę zwrotu, przez co cały rynek zyskał niemal 50 miliardów dolarów. Cena BTC zatrzymała się na spadkowej linii trendu poprowadzonej od szczytu ATH przez ekstremum 5 marca z którego rozpoczął się spadek. Jej pokonanie, zmieniłoby na pewien czas układ sił popytu i podaży.

BTC H4

Dodatkowo zwraca uwagę wysoki wolumen obrotu, z danych TradingView wynika, że podobnie duży słupek wolumenowy miał miejsce podczas pamiętnych spadków z 22 grudnia ubiegłego roku.


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingNoble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here