Naga Marketskryptotrading bitcoin przeglad kryptowalutKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ponad 170 mld$. W codziennych analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Ethereum

Token porusza się w kanale wzrostowym, ostatnio dotarł do górnego jego ograniczenia skąd wzrost został zatrzymany. Kurs uległ przecenie z 187 dolarów do ponad 160 usd, dlatego oscylator zdążył się schłodzić i znów znajduje się w strefie kupna. Na wykresie H4 obserwujemy domniemaną korektę pędzącą, której fale spadkowe są niemal równej długości. Spodziewam się jeszcze jednego impulsu w górę do punktu D formacji harmonicznej Gartley’a z wyższego interwału w okolicach 192 dolarów. Następnie korekta spadkowa wyższego rzędu do dolnego ograniczenia kanału. Gdyby jednak poziom wsparcia przy 160 usd nie wytrzymał już teraz to spadek w rejon 140 USD może pojawić się szybciej.

ethereum

Litecoin

Kryptowaluta ma za sobą imponujący rajd na początku kwietnia, kiedy z ok 60 dolarów kurs poszybował w jednym ruchu niemal do 100 dolarów. Obecnie kurs odpoczywa tworząc dość szeroki trend boczny, gdzie dolne ograniczenie to strefa 77/75 dolarów. Spodziewam się że w niedługim czasie kurs powróci do testowania okrągłego poziomu 100 dolarów. Tymczasem LTC odnalazł wsparcie w pasie 50-61,8% zniesienia oraz wewnętrznej linii trendu. Dodatkowo pojawiła się zewnętrzna formacja harmoniczna z rozszerzeniem 127,2%. Ostatnie godziny to budowa pułki cenowej, tak więc rynek zauważył ten poziom i przyjął postawę wyczekującą. Jeśli kurs powróci na trwałe powyżej 80 dolarów to może stanowić impuls do zakończenia korekty.

litecoin

Cardano

ADA również ma za sobą ciekawy trend wzrostowy, który uległ przyspieszeniu w kwietniu do nawet 0,10 USD. Podobnie jak na innych walorach również i tu trwa korekta a, że ruch w górę był słusznych rozmiarów to i spadek musi być odpowiedni. Dlatego spodziewam się, że kurs może poruszać się płasko do wsparcia okolic 0,0,77/70 jeszcze przez kilka dni w kolejnym tygodniu. Gdyby jednak popyt już spróbował swoich sił to pierwszym oporem będzie górne ograniczenie tego kanału/flagi. Wówczas moglibyśmy liczyć na wzrost do przynajmniej okolic 0,11 USD. Zamknięcie poniżej 0,063 byłoby negatywnym sygnałem w średnim terminie.

cardano

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAustralia: ASIC chce nowych regulacji. Brokerzy się sprzeciwią?
Następny artykułKomentarz giełdowy – Dobre wyniki banków pomagają Wall Street
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here