Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już przeszło 400 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


IOTA

Tą ciekawą kryptowalutą zainteresowałem się końcówką listopada kiedy po mocnym wzroście kurs wbił się w strefę oporu 1,5$; wówczas spodziewałem się korekty najpierw do 1,3 a potem do przełamanego oporu na 1,1$. Poziom ten funkcjonował jako wsparcie przed gigantycznym rajdem w górę. Teraz za token płacimy niespełna 5$ a pod względem kapitalizacji, kryptowaluta znalazła się na czwartym miejscu.

Okazuje się, że notowania zatrzymały się w nieprzypadkowym miejscu, od kilku dni zakres ruchu (mimo że w dalszym ciągu jest spory) zawęża się. Ten postój zbiega się z ostatnim poziomem Fibonacciego 423% zaznaczony na wykresie kolorem różowym (lepiej widoczny na skali logarytmicznej). Wskazany opór w połączeniu ze znacznym odchyleniem od średniej mogą na jakiś czas zatrzymać kurs, ale należy pamiętać, że ciągle panuje trend wzrostowy.

IOTA D1

Ethereum

Ostatnio analizowany ETH w ujęciu tygodniowym doczekał się wybicia z trójkąta i kontynuuje wspinaczkę, więcej przeczytasz o tym tutaj.

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułO wykresach ani słowa… EUR/USD, GBP/USD, EUR/GBP
Następny artykułCodzienny trading z wolumenem – DOW JONES, EURUSD, 12 grudnia
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here