TMS


Niesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już przeszło 400 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


IOTA

Tą ciekawą kryptowalutą zainteresowałem się końcówką listopada kiedy po mocnym wzroście kurs wbił się w strefę oporu 1,5$; wówczas spodziewałem się korekty najpierw do 1,3 a potem do przełamanego oporu na 1,1$. Poziom ten funkcjonował jako wsparcie przed gigantycznym rajdem w górę. Teraz za token płacimy niespełna 5$ a pod względem kapitalizacji, kryptowaluta znalazła się na czwartym miejscu.

Okazuje się, że notowania zatrzymały się w nieprzypadkowym miejscu, od kilku dni zakres ruchu (mimo że w dalszym ciągu jest spory) zawęża się. Ten postój zbiega się z ostatnim poziomem Fibonacciego 423% zaznaczony na wykresie kolorem różowym (lepiej widoczny na skali logarytmicznej). Wskazany opór w połączeniu ze znacznym odchyleniem od średniej mogą na jakiś czas zatrzymać kurs, ale należy pamiętać, że ciągle panuje trend wzrostowy.

IOTA D1

Ethereum

Ostatnio analizowany ETH w ujęciu tygodniowym doczekał się wybicia z trójkąta i kontynuuje wspinaczkę, więcej przeczytasz o tym tutaj.

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingNoble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here