Naga Markets
bitcoinKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ponad 260 mld$. W analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Bitcoin

Na rynku kryptowalut ostatnia doba upływa pod znakiem przeceny, najważniejsze tokeny tracą po kilka procent. Warto zwrócić uwagę na naczelnego wodza jakim jest Bitcoin. Ten odbił się w poprzednim tygodniu od oporu przy 11 tyś dolarów, wskazywałem to miejsce jako potencjalnie dobre do zamykania pozycji długich bądź otwierania krótkich. Co prawda była szansa na wyjście górą, jednak mocna świeca spadkowa i powrót pod linię trendu skutecznie zadziałały na graczy na rynku, którzy postanowili jednak, że kurs jeszcze pozostanie w konsolidacji. W najgorszym przypadku kurs może powrócić w dolny rejon trendu bocznego czyli okolic 9 tyś dolarów.

Nie wszystko jednak stracone, ponieważ wczoraj doszło do obrony poziomu 10k$ oraz zniesienia 61,8%. Ostatnie dni to formowanie klina a w kontekście z wrześniowym umocnieniem istnieją przesłanki do kontynuacji ruchu w górę do 11k i wyżej. Wczorajszy dołek powinien stanowić tu punkt odniesienia do dalszych ruchów.

btcusd

Cosmos

Ten dość tajemniczo brzmiący token wypadł niedawno z poza pierwszej 20-tki, lecz ciągle jest to projekt o wartości niemal pół miliarda dolarów. Kurs podczas dwóch wakacyjnych miesięcy stracił ponad połowę. Natomiast wrzesień rozpoczął się podobnie jak na innych tokenach pewnym wzmocnieniem. I tak ATOM zyskał z okolic 1,80 do niespełna 3 dolarów przy jednoczesnym wybiciu największej wzrostowej korekty. Daje to wskazówkę iż dynamiczny trend spadkowy się wyczerpuje. Aktualnie obserwujemy korektę która znosi 38,2% ruchu i warto tu poszukiwać byczych sygnałów. Gdyby takowe pojawiły się na szerokim rynku, ATOM mógłby silnie odreagować. A miejsca do wzrostu trochę jest, potencjał oceniałbym na ok 3,80-4 dolary za jednostkę czyli tak naprawdę najbliższy “duży” poziom fibo. W przeciwnym razie ten wzrostowy zryw stanie pod znakiem zapytania.

cosmos

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułBrexit: Zdaniem sądu zawieszenie prac parlamentu w UK było bezprawne
Następny artykułBitPay blokował transfery dla osób protestujących w Hongkongu?
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here