CMC Markets

Niesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już przeszło 700 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Lisk

W ostatnim wpisie na temat Liska zaznaczyłem istotność oporu przy 40$, gdzie przebiega również zewnętrzne mierzenie 161,8%, kurs zareagował od razu na ten poziom po czym kolejnego dnia przetestował poziom wsparcia największej korekty przy 26$. Przy tej cenie znaleźli się chętni do kupna i cena powróciła powyżej 30$ jednak tylko na chwilę.

Czwarty dzień korekty pogłębia ostatnie minima, cena niebezpiecznie schodzi w rejon wsparcia, który w grudniu kilkukrotnie pełnił rolę hamulcowego. Zamknięcie dnia poniżej 25$ i utrzymanie spadków mogłoby otworzyć drogę do strefy 18 dolarów za token, alternatywnie obrona wsparcia da paliwo do wzrostów w rejon 35$ i wyżej.

Lisk D1

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotrading

Zostaw komentarz logując się za pomocą FacebookSTO
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWood & Company rekomenduje kupno akcji CCC
Następny artykułNatixis: EURCHF powinno utrzymać się powyżej 1,1612
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych (także biorąc udział w IPO) przez kontrakty terminowe (FW20, FDX, FCE) kończąc na rynku walutowym, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here