Naga Markets


kryptotrading bitcoin przeglad kryptowalutKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ponad 120 mld$. W codziennych analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Dash

Wczorajszy dzień nie był udany dla posiadających kryptowaluty, przez rynek przetoczyła się fala wyprzedaży, natomiast dziś ten trend jest kontynuowany. Również na walorach Dasha można dojrzeć dość istotny spadek który rozpoczął się z poziomu 88 dolarów po czym jednym ruchem wyłamał się z bardzo czytelnego trójkąta. Wcześniej kupujący próbowali czterokrotnie sforsować opór, ten manewr zakończył się fiaskiem. Zawężające się miejsce oraz impuls z zewnątrz spowodowały że, Dash znalazł się najniżej od 17 grudnia ub.r. Najbliższe wsparcie to zasięg z wybicia trójkąta przy ~70 USD a następnie dołek 10 dolarów niżej, daje to kilkunastoprocentowy potencjał do spadku. Alternatywnie wzrost powyżej linii trendu zaneguje niedźwiedzi scenariusz.

NEM

Kolejnym ciekawym walorem jest NEM, tutaj podaż przycisnęła ostro i zdecydowanie wychodząc na nowe minima. Dlatego potencjał dla niższych cen jest tu większy. NEM wybija się także z trójkąta, ten ma jednak bardziej podażową wymowę. Re-test od dołu który właśnie ma miejsce, może ujawnić okazję do spadku i pogłębienia wczorajszych minimów. Reakcja podażowa przy 0,062 zapowiada kolejny impuls w dół który oceniam na przynajmniej 0,050. Zamknięcie nad 0,065 utrudni ruch na południe, może się wówczas okazać że obserwowany wczoraj spadek był pułapką na niedźwiedzie.

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

ChainLink

Opisywany przeze mnie dość egzotyczny token, znajdujący się w czwartej dziesiątce w rankingu kapitalizacji odbił się od ważnego oporu i zrealizował minimalny target dla pozycji krótkiej. ChainLink dotarł do wyznaczonej strefy równości impulsów oraz zniesienia 61,8% zlokalizowanego wokół ceny 0,45 USD, po czym kilka dni zajęło kształtowanie podwójnego szczytu. Obecnie kurs dotarł do minimalnego targetu  0,36 USD, jest to zarazem ostatni wierzchołek z 20. grudnia ub.r. Linia trendu wzrostowego także jest tu nie bez znaczenia, także spodziewam się odreagowania spadku w okolicę ostatniego szczytu. Natomiast trwałe przełamanie 0,34 może doprowadzić do testu coraz niższych poziomów.


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPonad 53% klientów Alior Bank zarabiało na Forex w IV kw. 2018 r.
Następny artykułInflacja CPI w USA w dół…po raz pierwszy od marca 2018 r.
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here