Naga MarketskryptotradingNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich miesiącach kryptowaluty, cały rynek wart jest ponad 200 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay. Zapraszam na przegląd kryptowalut!


Bitcoin

Wykres czołowych kryptowalut wygląda dość podobnie a to wszystko za sprawą nocnej przeceny, spadek nie oszczędził też bitcoina, który po raz trzeci dotarł do wsparcia na 6200 dolarów. Bliskość dolnego ograniczenia tego kanału bocznego powinna skłaniać do większej aktywności po stronie popytu. Jak dotąd pojawiają się cienie od dołu, rynek zauważa ten poziom. Nie należy zapominać o sierpniowym dołku 6k USD. Oscylator RSI już w strefie wyprzedania, natomiast stochastic ma jeszcze miejsce do ruchu w dół. dyby kupujący podchwycili temat potrójnego dołka to możemy zobaczyć powrót nawet pod 6700 USD.

Zobacz też: kryptowaluty-runely-w-srodku-nocy-bitcoin-blyskawicznie-spadl-6100-usd

IOTA

Podobnie sytuacja wygląda na walorach IOTA, jednak tutaj presja podaży jest mocniejsza a linia wsparcia została naruszona. Jeśli wybicie w dół stanie się faktem i poziom 0,500 na zamknięciu sesji padnie to możemy dość szybko zobaczyć ponowny test 0,40; po drodze jest jeszcze 0,45. Target taki miałby rację bytu z uwagi na szerokość kanału bocznego, gdzie cena waha się w przedziale 10 centów. Alternatywnie mobilizacja popytu w tym momencie pozwoli na powrót znowu w rejon 0,60. Przekłada się to na ok. 20 procent potencjalnego zysku.

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

TRON

Relatywnie najlepsza sytuacja biorąc po uwagę powyższe wykresy panuje na TRX, gdzie mamy do czynienia z wzrostową linią trendu. Kupujący próbują właśnie utrzymać poziom 0,022, gdzie dodatkowo mamy korektę overbalance. Przełamanie tej linii trendu może skutkować zejściem do 0,018 czyli podstawy ruchu prowadzonego od połowy września. Natomiast potencjał dla longów z interesującym stosunkiem RR oceniam nawet na 0,028. Nie bez znaczenia jest też w kontekście longów pokonanie linii trendu spadkowego pociągniętej od wierzchołków w lipcu i sierpniu.


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułJak wyceniać akcje? Odpowiedź podczas XTB Trading Club
Następny artykułSEC – Securities and Exchange Commission
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here