Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już przeszło 700 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Ripple

Ostatnio pod lupę tą kryptowalutę brałem dość niedawno, na początku roku, gdy byliśmy świadkami wyrysowania świecy pinbar, która miała symptomy zatrzymania trendu wzrostowego, kurs nic sobie jednak z niej nie zrobił i pomaszerował dalej do 3$. Od tamtej pory sporo się wydarzyło, jednym z ciekawszych sygnałów technicznych było przerwanie sekwencji najdłuższych poprzednich korekt w trendzie wzrostowym.Obecnie cena kształtuje się w obrębie połowy całego, grudniowego impulsu wzrostowego a ponadto sprzedający wydają się respektować  poziom 1,75$ i presja ofert wygasa. Spodziewam się powrotu do wybitej korekty czyli oporu przy 2,5$ i wewnętrznej linii trendu, trwałe pokonanie tego oporu otworzy drogę do szczytów ATH.

Ripple D1

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułGorsze dane z Ameryki. Jak reaguje USDCAD?
Następny artykułCodzienny trading z wolumenem – S&P500, GBPUSD, 10 stycznia
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here