TMS


Niesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już blisko 450 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Dash

Można powiedzieć, że Dash testuje teraz ważną strefę oporu 450-460 dolarów, po spadku z początku tygodnia inicjatywę przejęli tu niedźwiedzie. Dodatkowo grupuje się tu zniesienie fibonacciego 38,2% ostatniego spadku. Na celowniku mogą być ostatnie minima wokół 400 dolarów oraz półka cenowa z połowy kwietnia. Alternatywnie, mocne wyjście powyżej 470$ osłabi negatywną wymowę obecnego układu.

Dash, H4

EOS

Lider ostatnich wzrostów trzyma się całkiem nieźle, z poziomów niewiele wyższych od 6 dolarów podskoczył do 22 dolarów, poprawiając przy tym historyczny szczyt. Obecnie tworzy się trójkąt, który jest formacją kontynuacji. Martwić może natomiast, dość spore odejście od szczytu, niemniej jednak wybicie pokaże kierunek. Miejsca jest już coraz mniej a kurs bliski jest górnego ograniczenia, pokonanie 19 dolarów byłoby tu byczym znakiem.

EOS, H4


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingNoble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here