Naga Markets


Niesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już blisko 450 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Dash

Można powiedzieć, że Dash testuje teraz ważną strefę oporu 450-460 dolarów, po spadku z początku tygodnia inicjatywę przejęli tu niedźwiedzie. Dodatkowo grupuje się tu zniesienie fibonacciego 38,2% ostatniego spadku. Na celowniku mogą być ostatnie minima wokół 400 dolarów oraz półka cenowa z połowy kwietnia. Alternatywnie, mocne wyjście powyżej 470$ osłabi negatywną wymowę obecnego układu.

Dash, H4

EOS

Lider ostatnich wzrostów trzyma się całkiem nieźle, z poziomów niewiele wyższych od 6 dolarów podskoczył do 22 dolarów, poprawiając przy tym historyczny szczyt. Obecnie tworzy się trójkąt, który jest formacją kontynuacji. Martwić może natomiast, dość spore odejście od szczytu, niemniej jednak wybicie pokaże kierunek. Miejsca jest już coraz mniej a kurs bliski jest górnego ograniczenia, pokonanie 19 dolarów byłoby tu byczym znakiem.

EOS, H4


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułUSA: Jobless claims niżej od prognoz. Inflacja konsumencka w dół
Następny artykułNajciekawsze setupy dnia – 10.05.2018
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here