TMS


Niesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już przeszło 200 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Monero

Monero, wcześniej Bitmonero czyli w języku esperanto “moneta”, wygląda najsłabiej spośród ostatnio analizowanych instrumentów. Sierpniowy wzrost został niemal w całości zanegowany, mimo to kapitalizacja utrzymuje się powyżej 1,5mld $ (to więcej niż np ETC).

Strefa wsparcia utrzymuje się, co więcej reakcja popytu od minimów jest wyraźnie zauważalna (przeciwnie do 25 października, kiedy to próba podciągnięcia rynku, spełzła na niczym). Obecnie kurs kryptowaluty znajduje się, przy linii trendu spadkowego, wyżej jest strefa reakcji overbalance (najwyższej korekty spadkowej), co skutecznie blokuje poczynania byków.

Monero D1

Dash

Kurs kryptowaluty wygląda na bardzo poszarpany, liczne cienie z obydwu stron obniżają wartość prognostyczną. Sytuacja zmieniła się 8 listopada, kiedy to nastąpiło wybicie linii trendu spadkowego, na zwiększonym wolumenie. Od tamtej pory kurs zmierza na północ, najbliższe opory to 273$ i 413$.

DASH D1

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingNoble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here