Naga Markets


kryptotrading bitcoin przeglad kryptowalutKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ponad 180 mld$. W codziennych analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


EOS

Kryptowaluta jest dziś jednym z mocniejszych komponentów, technicznie wykres również wygląda bardzo dobrze. Kwiecień zaczął się dobrze dla EOSa, który wzrósł już z 4,2 dol do niemal 6 USD. Token, po walce przy oporze wybija się górą z rosnącego kanału i jest najwyżej od listopada ubiegłego roku. Dziś kurs atakuje ostatnie maksima, przy czym może kształtować się już zewnętrzna formacja harmoniczna Butterfly z punktem reakcji D około 6,30 usd.

Negacja tego układu może spowodować ruch jeszcze do 6,80 usd który może być jeszcze ważniejszym oporem na średnioterminowej mapie wykresu. Jeśli rynek zauważy jednak ten poziom, możemy zobaczyć realizację zysków do okolic 5,6-5,7 usd czyli górnego ograniczenia kanału. Token EOS pojawił się także oficjalnie na platformie Coinbase.

Stellar

Którko o sytuacji technicznej na Stellarze: po obronie strefy wsparcia w rejonie zniesienia 50% kurs poszybował do góry korzystając z odwilży na szerokim rynku kryptowalut. Poziom 0,10 stanowi teraz punkt odniesienia w tym interwale czasowym, dla graczy krótkoterminowych na pewno ważniejszy zaś będzie punkt 0,122 czyli niedawno wybity dołek. Jego utrzymanie, najlepiej gdyby kurs płasko przesuwał się w prawo będzie zachętą do powalczenia o wyższe poziomy czyli 0,15/16. Natomiast zamknięcie pod linią trendu znacząco utrudni ruch na północ.

Ethereum Classic

Warto również zwrócić uwagę na fork Ethereum, który ostatnio dał się poznać dynamicznym ruchem ku górze. Kryptowaluta jest tu nieco w cieniu swojego brata a także na tle szerokiego rynku. Wydaje się, że ruch wzrostowy jeszcze się nie wyczerpał, choć spodziewam się tu krótkiej realizacji zysków przy zewnętrznym mierzeniu 161,8%. Wsparciem powinien być obszar rozciągający się tuż powyżej 6 dolarów. Kluczowe znaczenie będzie jednak miał okrągły poziom 10 dolarów, który w przeszłości pełnił bardzo ważną rolę a tym razem jest potwierdzony 38,2 fibo z impulsu spadkowego zapoczątkowanego w sierpniu 2018. Walor trafia na listę obserwacyjną.


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułmBank liderem wzrostów WIG20. Akcje zyskują 2,30%
Następny artykułZapasy ropy naftowej w górę o 7,029 miliona baryłek! Rosną trzeci tydzień z rzędu
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here