Naga Marketskryptotrading bitcoin przeglad kryptowalutKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ponad 180 mld$. W codziennych analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


EOS

Kryptowaluta jest dziś jednym z mocniejszych komponentów, technicznie wykres również wygląda bardzo dobrze. Kwiecień zaczął się dobrze dla EOSa, który wzrósł już z 4,2 dol do niemal 6 USD. Token, po walce przy oporze wybija się górą z rosnącego kanału i jest najwyżej od listopada ubiegłego roku. Dziś kurs atakuje ostatnie maksima, przy czym może kształtować się już zewnętrzna formacja harmoniczna Butterfly z punktem reakcji D około 6,30 usd.

Negacja tego układu może spowodować ruch jeszcze do 6,80 usd który może być jeszcze ważniejszym oporem na średnioterminowej mapie wykresu. Jeśli rynek zauważy jednak ten poziom, możemy zobaczyć realizację zysków do okolic 5,6-5,7 usd czyli górnego ograniczenia kanału. Token EOS pojawił się także oficjalnie na platformie Coinbase.

Stellar

Którko o sytuacji technicznej na Stellarze: po obronie strefy wsparcia w rejonie zniesienia 50% kurs poszybował do góry korzystając z odwilży na szerokim rynku kryptowalut. Poziom 0,10 stanowi teraz punkt odniesienia w tym interwale czasowym, dla graczy krótkoterminowych na pewno ważniejszy zaś będzie punkt 0,122 czyli niedawno wybity dołek. Jego utrzymanie, najlepiej gdyby kurs płasko przesuwał się w prawo będzie zachętą do powalczenia o wyższe poziomy czyli 0,15/16. Natomiast zamknięcie pod linią trendu znacząco utrudni ruch na północ.

Ethereum Classic

Warto również zwrócić uwagę na fork Ethereum, który ostatnio dał się poznać dynamicznym ruchem ku górze. Kryptowaluta jest tu nieco w cieniu swojego brata a także na tle szerokiego rynku. Wydaje się, że ruch wzrostowy jeszcze się nie wyczerpał, choć spodziewam się tu krótkiej realizacji zysków przy zewnętrznym mierzeniu 161,8%. Wsparciem powinien być obszar rozciągający się tuż powyżej 6 dolarów. Kluczowe znaczenie będzie jednak miał okrągły poziom 10 dolarów, który w przeszłości pełnił bardzo ważną rolę a tym razem jest potwierdzony 38,2 fibo z impulsu spadkowego zapoczątkowanego w sierpniu 2018. Walor trafia na listę obserwacyjną.


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here