CMC Markets

Niesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już ponad 250 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


IOTA

Cena kryptowaluty balansuje wokół jednego dolara a za tym idzie kapitalizacja na poziomie 2,75 mld co daje 10tą pozycje na liście coinmarketcap.com. Jeśli chodzi o aspekty techniczne to można zaobserwować formujący się układ odwróconej głowy z ramionami z linią szyi powyżej 1,05; potencjalnie kończący trend spadkowy.

Wspomniana wyżej formacja tworzy się pod dość istotnym minimum z pamiętnej sesji 22 grudnia oraz ostatnim dołkiem z 16 marca, dlatego wyjście w górę zmieniłoby tu w krótkim terminie układ sił a ponadto utworzyłaby się pozytywna struktura dołków i szczytów na interwale H4.

IOTA H4

Celem dla popytu byłby przynajmniej poziom 1.30 a następnie 1.50, alternatywnie zejście poniżej 0,910 neguje taki scenariusz.


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotrading

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

STO
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNowe, bezpłatne narzędzie do nauki traidingu – Kurs Inwestora
Następny artykułKryptowalutowe podsumowanie dnia – uwaga na rynkową stagnację
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych (także biorąc udział w IPO) przez kontrakty terminowe (FW20, FDX, FCE) kończąc na rynku walutowym, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here