Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest około 270mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


Bitcoin

Bitcoin rozpoczyna miesiąc od spadków, spoglądając na notowania w interwale H4 zauważymy, że kurs dotarł w okolicę wsparcia, z którego pojawiła się reakcja popytowa w postaci pinbara. Ukształtowała się również formacja harmoniczna z punktem reakcji 78,6% zniesienia Fibonacciego. Gdyby wsparcie dostało utrzymane, moglibyśmy się spodziewać ataku na 7800 dolarów i wyżej, w przeciwnym razie realny wydają się okolice 7300$.

BTC, H4

Lisk

Pogorszyła się sytuacja Liska, którego notowania wybiły się dołem. Próba ataku na spadkową linię trendu w ostatnich dniach lipca zakończyła się niepowodzeniem i doszło do dynamicznego przebicia wsparcia przy 4,7 dolara, który to wielokrotnie powstrzymywał sprzedających. W przypadku podbicia do przełamanego wsparcia, który naturalnie stanie się oporem warto poszukać krótkich pozycji z celem 4,30 a nawet 3,80$.

LSK, H4

XRP

Pewnym wyróżniającym się dziś tokenem na mapie kryptowalut jest XRP, który próbuje poderwać się do góry ze wsparcia 0,4250. Jak dotąd każde zejście w te okolice było wykorzystywane do kupna, tak było i dziś. Udane sforsowanie oporu przy 0,4700 może doprowadzić do testu górnego ograniczenia konsolidacji a więc 0,50-0,51.

XRP,. H4


Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here