Naga Marketskryptotrading bitcoin przeglad kryptowalutKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ponad 130 mld$. W codziennych analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Binance Coin

BNB był w ubiegłym miesiącu jednym z lepiej zachowujących się tokenów a na pewno największym. Ten 1,5 mld projekt ma szanse niedługo zdetronizować TRONa, czemu sprzyja analiza techniczna wykresu. W lutym kurs wzrósł ponad 60% i dotarł do 50% zniesienia od szczytu na 18 dolarów. Kupujący nie zwalniają i po lekkiej korekcie do strefy wsparcia i ostatniego potwierdzonego szczytu, nie ma już śladu. Okrągły poziom 10 USD pełni tu rolę piwota. Podczas gdy popyt rośnie na tę kryptowalutę kiedy wzrasta obrót na giełdzie Binance, to kurs może rosnąć do kolejnego poziomu Fibonacciego – czyli 13 USD, oznacza to jeszcze kilkunastoprocentowy potencjał.

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

Steem

Nieco zapomniany Steem także znacząco rósł w lutym o blisko 50%, czego efektem jest wzrost do poziomów nie widzianych od ponad miesiąca. Kurs porusza się “schodkowo” do góry a po ostatniej korekcie na rynku nie ma już śladu (podczas gdy na innych walorach ciągle wybrzmiewają echa spadku). Obecnie jednak prawdziwym testem dla popytu będzie opór wokół 0,44/45 USD, jeśli byki chcą zapunktować muszą go pokonać a okazja ku temu jest niezła. Wówczas w średnim terminie moglibyśmy liczyć na dalsze wzrosty. Tymczasem jednak w krótkim terminie spodziewam się powrotu do od 0.37/37 czyli 50% zniesienia ostatniej fali wzrostowej po czym dalszego ruchu w górę.

steem

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPrzegląd wydarzeń następnego tygodnia – bilanse handlowe Chin i USA
Następny artykułDukascopy Bank wprowadza własną kryptowalutę Dukascoin
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here