Naga Marketskryptotrading bitcoin przeglad kryptowalutKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ponad 130 mld$. W codziennych analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Binance Coin

BNB był w ubiegłym miesiącu jednym z lepiej zachowujących się tokenów a na pewno największym. Ten 1,5 mld projekt ma szanse niedługo zdetronizować TRONa, czemu sprzyja analiza techniczna wykresu. W lutym kurs wzrósł ponad 60% i dotarł do 50% zniesienia od szczytu na 18 dolarów. Kupujący nie zwalniają i po lekkiej korekcie do strefy wsparcia i ostatniego potwierdzonego szczytu, nie ma już śladu. Okrągły poziom 10 USD pełni tu rolę piwota. Podczas gdy popyt rośnie na tę kryptowalutę kiedy wzrasta obrót na giełdzie Binance, to kurs może rosnąć do kolejnego poziomu Fibonacciego – czyli 13 USD, oznacza to jeszcze kilkunastoprocentowy potencjał.

Przegląd kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

Steem

Nieco zapomniany Steem także znacząco rósł w lutym o blisko 50%, czego efektem jest wzrost do poziomów nie widzianych od ponad miesiąca. Kurs porusza się “schodkowo” do góry a po ostatniej korekcie na rynku nie ma już śladu (podczas gdy na innych walorach ciągle wybrzmiewają echa spadku). Obecnie jednak prawdziwym testem dla popytu będzie opór wokół 0,44/45 USD, jeśli byki chcą zapunktować muszą go pokonać a okazja ku temu jest niezła. Wówczas w średnim terminie moglibyśmy liczyć na dalsze wzrosty. Tymczasem jednak w krótkim terminie spodziewam się powrotu do od 0.37/37 czyli 50% zniesienia ostatniej fali wzrostowej po czym dalszego ruchu w górę.

steem

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here