Naga MarketsNiesłabnącą popularnością cieszą się w ostatnich tygodniach kryptowaluty, cały rynek wart jest już przeszło 200 mld$. W codziennych analizach, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na polskiej giełdzie BitBay.


BTCUSD

Bardzo dobrze współpracuje z liniami trendu, obecnie możemy wyróżnić dynamiczną linię pociągniętą przez dołki z 29 i 31 października, gdzie dziś w nocy cena się oparła dalszej wyprzedaży oraz kanał trendowy.

Dopóki kurs przebywa we wznoszącym kanale trendowym dopóty trzymający Bitcoina mogą spać spokojnie. Zakres największej korekty w trwającym impulsie pozwala w klarowny sposób postawić poziom obrony.

x
BTCUSD H1 TradingView

Tymczasem SEGWIT2X zbliża się wielkimi krokami, wraz z blokiem 494 784, ma to nastąpić 16 listopada 2017, czyli za 9 dni.

ETHUSD

Ethereum od ponad miesiąca pozostaje w zakresie cen 280-310$. Wyjście poza ten obszar w piątek 13-ego mimo, że na zwiększonym obrocie zakończyło się fiaskiem. Od tamtej pory kurs tworzy coraz to niższe szczyty. Pozytywną sytuacją, jest jednak to, że kupujący bronią w pobliżu zniesienia 50% impulsu z 2 listopada, dlatego w krótkim terminie atak na poziom 312$ nie powinien być niczym nadzwyczajnym.

ETHUSD H1 TradingView


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEUR/PLN stopuje po wyjściu z kanału wzrostowego
Następny artykułDebiut spółki Venture na GPW – akcje w dół o ponad 4%
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here